Přepracovaná francouzská města v aktualizaci 1.37 pro ETS2

Jak už víte z předchozích novinek, vývojáři se v rámci nadcházejících aktualizací zaměřují převážně na technická vylepšení – nejdříve zvuk a poté grafika. Kromě toho se ale samozřejmě chystá i řada dalších vylepšení. Malá část mapového týmu se neustále věnuje přepracování stávajících částí mapy, aby zlepšili celkový dojem ze starších oblastí ve hře.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

V aktualizaci 1.37 dostanou svěží podobu francouzská města Metz, Reims, Strassbourg a Dijon. Na porovnávacích screenshotech (vlevo nové, vpravo původní) si všimnou nové vegetace a aktalizovaných terénních materiálů.

Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

Kromě toho došlo k nahrazení některých starších objektů či vylepšení dopravního značení a jedna z křižovatek se dočkala zcela nového rozvržení.

Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12

15 komentářů

      1. Toto nie je remake, ale remaster miest. Remake by vyzeral tak, že by prepracovali celé mestá, všetky objekty domov a pamiatok by vymenili za nové, pridali by nové firmy, celé by to proste inak vyzeralo. Toto je len výmena tých najstarších objektov a textúr za novšie, často textúry už prítomné v iných častiach mapy či DLC. Na skutočné prepracovanie ako remake sa dočkáme možno v roku 2030 🙂

Napsat komentář