Přepracovaná francouzská města v aktualizaci 1.37 pro ETS2

Jak už víte z předchozích novinek, vývojáři se v rámci nadcházejících aktualizací zaměřují převážně na technická vylepšení – nejdříve zvuk a poté grafika. Kromě toho se ale samozřejmě chystá i řada dalších vylepšení. Malá část mapového týmu se neustále věnuje přepracování stávajících částí mapy, aby zlepšili celkový dojem ze starších oblastí ve hře.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

V aktualizaci 1.37 dostanou svěží podobu francouzská města Metz, Reims, Strassbourg a Dijon. Na porovnávacích screenshotech (vlevo nové, vpravo původní) si všimnou nové vegetace a aktalizovaných terénních materiálů.

Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8

Kromě toho došlo k nahrazení některých starších objektů či vylepšení dopravního značení a jedna z křižovatek se dočkala zcela nového rozvržení.

Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12

16 komentářů

  1. no tedy já zírám! fakt hoši na tom dělají a už to bude za chvilku k nerozeznání od skutečnosti.
    jo taky bych bral rozšíření nebo nové cesty v čr.jsem koukal když se vyjíždí z prahy po okrskách vedlejších cestách tak jsem viděl kostel v sadský což jsem tedy zíral s hubou otevřenou a kdyby se to ještě upravilo třeba aby bylo vidět víc třeba trať tam chybí..
    nic proti detailu asi by mi fakt spadla čelist
    fakt nádherné kluci programátoři a všichni co na tom dělají jako úžasný!!!!!!!!!!!!!!

      1. Toto nie je remake, ale remaster miest. Remake by vyzeral tak, že by prepracovali celé mestá, všetky objekty domov a pamiatok by vymenili za nové, pridali by nové firmy, celé by to proste inak vyzeralo. Toto je len výmena tých najstarších objektov a textúr za novšie, často textúry už prítomné v iných častiach mapy či DLC. Na skutočné prepracovanie ako remake sa dočkáme možno v roku 2030 🙂

Napsat komentář