Přizpůsobení se pandemii ve studiu SCS Software

Aktuální dění ve světě v podobě nového koronaviru ovlivňuje každého z nás, stejně tak ale pochopitelně i celé studio SCS Sofware, které nyní přiblížilo svou situaci.

Novinka 1

Na začátku pracovního týdne začali všichni zaměstnanci pražského studia pracovat ze svých domácností (tzv. home office). Minulý týden ve středu si to vyzkoušeli nanečisto a už v pátek stěhovali pracovní počítače i další hardware do svých domovů. Jedná se tak o nejlepší možné opatření, méně lidí bude muset využívat hromadnou dopravu a méně lidí tak bude mít příležitost virus šířit dále.

Novinka 2 Novinka 3

Nevyhnutelným důsledkem těchto opatření bude samozřejmě zpomalení celé produkce, vývojáři budou muset přizpůsobit týmovou komunikaci i plánování, seniorští zaměstnanci budou více zatíženi pomáháním juniorům apod. Veškeré tyto potíže jsou ale samozřejmě triviální oproti celkovému dopadu na lidstvo v následujících týdnech až měsících.

Každopádně důležitá informace pro fanoušky je, že vývoj stále pokračuje, jen nemusí vše proběhnout tak rychle, jak bylo původně očekáváno. Stejně tak se vývojáři pochopitelně nezúčastní nejbližších událostí, které byly zrušeny (MATS 2020 i TwitchCon) a dočasně mimo provoz bude také oficiální e-shop SCS Software.

6 komentářů

Napsat komentář