Začíná event „Operation Genoa Bridge“ na World of Trucks

Poslední rok bylo italské město Janov zaměřeno převážně na výstavbu nového mostu, který nahradí nechvalně proslulý Morandiho most. Vývojáři se proto rozhodli formou nového eventu na World of Trucks podpořit všechny stavební, konstrukční, technické a mechanické inženýry, dělníky, logistiky, urbanisty, zkrátka všechny, kteří se na tomto nesmírně významném mostu podílejí.

Novinka 1 Novinka 2

Vaším úkolem tak bude virtuálně pomáhat s doručováním materiálu, paliva či stavebních strojů do nových dočasných firem umístěných na obou koncích rozestavěného mostu. Zároveň odtud můžete vyvážet sutiny či šrot nebo ojetá vozidla a přepravit je zpět na příslušná sběrná místa.

Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6

Úkol:

 • Pro osobní odměny doručte alespoň 6 externích zakázek do každé ze dvou dočasných stavebních firem (CDE EST a CDE OVEST). V rámci komunitního úkolu je potřeba doručit dohromady alespoň 500 000 zakázek do každé z firem. Komunitní postup můžete sledovat na hlavní stránce World of Trucks.

Zakázky jsou dostupné v těchto městech:

 • Turín
 • Milán
 • Verona
 • Suzzara
 • Parma
 • Boloňa
 • Florencie
 • Livorno

Samotné město Janov přijímá železný šrot, žádné zakázky se ovšem odtud nevyváží.

Osobní odměny:

 • Exkluzivní achievement na World of Trucks
 • „Terra Constructor“ – nátěr na tahač s motivem eventu
Novinka 7 Novinka 8

Komunitní odměny:

 • „Plush Terra Road Roller“ – visací dekorace do interiéru

Komunitní odměny obdržíte až po dokončení daného komunitního úkolu a zároveň pokud splníte osobní úkol.

Novinka 9 Novinka 10

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktualizace 1.37.1.74 pro ETS2 a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získané předměty lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Datum ukončení eventu nebylo stanoveno.

16 comments

 1. to sir Bubak:
  nemmůžu s Tebou souhlasit v tom, že na velký náklady potřebuješ velký auto. Mám odjeto s autama od každýho výrobce co je ve hře minimálně 10 000 km, takže můžu posoudit. Konkrétně když se bavíme o Volvu, tak pokud netýhneš lokomotivu která má 61 tun někde přes hory, tak do nákladu 40 tun nepoznáš rozdíl mezi 8 kolkou a 6kolkou, pokud ji dobře nastavíš.
  Rovně ani já nepoužívám žádné módy. Proto Ti doporučím malý kompromis. použij na tento event šestikolu a máš po problému s nátěrem. Až event skončí, tak se zase můžeš vrátit k 8 kolce. Já jsem s 8kolkou najel 50 000 km a už se k ní vracet nebudu, protože loomotivu nevozím každý den a ož vůbec ne přes hory. 6 kolka má daleko lepší manévrovací schopnosti a jak jsem psal, s výkonem není daleko za 8 kolkou.

  1. S Volvem sice nejezdím, ale poradit ti zkusím.
   A otevřel sis pod svým účtem stránky World of Trucks, kde je tlačitko na stažení do tvého Steam účtu ?
   Pak bys to tam měl mít. Na to angličtinu nepotřebuješ. 🙂
   Zkus to a když tak zase napiš. Jsou to mnohem chytřejší hlavy než jsem já, tak to by bylo, aby to nešlo. 😉

   1. Celé DLC nátěrů? Vážně? Já to DLC mám a nátěry tam jsou dva a ani jeden není dostupný pro podvozek 8×4,na který se Sir Bubak ptal. To nic nemění na tom,že to DLC je opravdu skvělé. Ale bohužel pro tento podvozek jsou dostupné jen některé základní nátěry + některé exkluzivní,které naopak nejsou dostupné pro podvozky 4×2,6×2,6×4

    1. No prave se bojim,ze koupim dlc na volvo a z nej na 8×4 pudou zas 2 veci – proc ty 8×4 kdyz sou tak exkluziv maj v doplnicch vetsi prd nez obyc zakladni 4×2…
     Jak psal morrelo – maj vlastni sadu nateru – ja to tusil pac maj navic ty usi co krejou techniku za kabinou – ale bylo by tak tezky udelat ten nater i pro ty 8×4 – obzvlast tenhle kterej je urcenej na tezkou prepravu – trochu i totiz nedava smysl tenhle nater na tahaci 4×2 kdyz na velky naklady potrebujete velky auto…
     to Mohal – opravdu setrilek nejsem a k tyhle hre mam zakladni kopii,rozsireni na vychod + znovu zaklad+na vychod + skandinavii (v multipaku her od scs – ets1,ets2,scania apod)
     + skoro vsechny dlc co vysly – krom ted toho novyho volva a asi 10 nateru vlajek a prave mi vadi ze si ty natery ani neuziju a jezdim ve finale s volvem v cerny barve….

Zveřejnit odpověď