Výsledky eventu „Operation Genoa Bridge“ na World of Trucks

Komunitní cíl eventu „Operation Genoa Bridge“ na World of Trucks byl úspěšně dosažen v pátečních večerních hodinách, a dnes došlo k ukončení celého eventu symbolicky otevřením nového mostu ve hře.

Během prvních 24 hodin eventu hráči dosáhli 200 000 doručených zakázek a za pouhých 72 hodin už jich bylo doručeno přes 500 000, tedy více než polovina. Eventu se nakonec zúčastnilo celkem 102 700 hráčů, kteří dohromady doručili 1 057 000 zakázek, jejichž vzdálenost činila dohromady 270 500 000 km. Někteří hráči v rámci osobního úkolu doručili i přes 100 eventových zakázek.

Novinka 1

Skutečná výstavba nového mostu v Janově ještě nějakou chvíli potrvá, jeho otevření je aktuálně naplánováno na červenec tohoto roku, nicméně ve virtuální podobě se po novém mostě můžete projet už teď v rámci dnešní aktualizace pro ETS2.

Novinka 2 Novinka 3
Novinka 4 Novinka 5

A pokud jste tak ještě neučinili, nezapomeňte si na World of Trucks vyzvednout své odměny, jak z osobního, tak z komunitního úkolu.

Novinka 6 Novinka 7

17 comments

        1. Přesně tak jsem to odjezdil i já. Času mám taky málo, tak se někde musí ušetřit.
         Přesuny do garáží do měst ze kterých šly ty zakázky a jen ty nejkratší.
         Není to nic slavnýho, ale úkol to splnilo. 😉

        2. Muset něco dělat ? Však ja jsem nic takeho nepsal 😀 Prostě mě to štve, že to nebylo delší dobu no. Stejně to si to zapnu jenom občas 😀

        1. Vy se také „projevujete“. Jenom jsem napsal svůj názor, že by to mohlo být klidně déle. Aktualizace této hry nijak extra nesladuji, takže ani nevím, kdy bude nějaka další a co nového v ní bude 🙂

Zveřejnit odpověď