Odpočívadla a čerpací stanice v rozšíření Iberia pro ETS2

Rozloha Pyrenejského poloostrova je obrovská, měří přes 580 000 km2 a neméně rozlehlá je i silniční síť, kde potažmo narazíte na značné množství odpočívadel a čerpacích stanic. Nejinak tomu bude i v nadcházejícím rozšíření Iberia pro Euro Truck Simulator 2, pro které vývojáři připravili několik unikátních odpočívadel a nové značky čerpacích stanic.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Iberia do seznamu přání:

6 comments

    1. No jo no,to je problém.To se všeobecně týká i měst.Je to jako když vjedeš do města duchů.Nikde nikdo.Ano občas se objeví lidi ale je to furt takový prázdný.Vrazit tam více života.Když se koukám na Bigrig Travels tak když je na parkovišti tak to je šrumec.Všude samej kamion,u pumpy je taky narváno.Snad se to jednou zlepší.Já si klidně na pumpě počkám.

      1. No ano ale treba pochopit preco je to tak. Mam skusenosti z modom co prida viacej dopravy a v mestach nastava trosku problem ze zo 60 fps to kludne spravi 20 a to ani nieje dako extra vela dopravi a to ja mam dost dobry pc iked aj vela modov ale narazam nato co by robili ty co to hraju na kalkulackach. Ono si to strasne pita v nastaveniach mat parameter doprava de by sa dalo priberat a uberat ai doprava

Zveřejnit odpověď