Památky v rozšíření Colorado pro American Truck Simulator

Americký stát Colorado nabízí dlouhý seznam památek, od historických míst až po unikátní stavby, které mohou návštěvníci i místní obyvatelé obdivovat. Nejinak tomu bude i v nadcházejícím stejnojmenném rozšíření pro American Truck Simulator, ze kterého pochází dnešní velká várka screenshotů.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6

Jednotlivé památkové oblasti, na které se právě díváte, zahrnují městečko Ouray přezdívané „Švýcarsko Ameriky“, historické centrum Steamboat Springs spolu s místním lyžařským střediskem, nebo třeba Four Corners Monument, což je jediné místo v USA, kde se setkávají hranice 4 různých států.

Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10
Novinka 11 Novinka 12
Novinka 13 Novinka 14
Novinka 15 Novinka 16
Novinka 17 Novinka 18

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Colorado do seznamu přání:

4 comments

      1. To tommejto: K Monunment Valley se par lidi na SCS foru vyjadrilo, ze neni uplne nejlepe zvladnuty, totez treba plati o horach kolem Salt Lake City, ktere spise pripominaji kopce, nez hory. U Idaha slo SCS vic do detailu a myslim si, ze v Coloradu nasadi opet vyssi latku. Tesim se az bude hotovy Colorado spolu s Wyomingem a Montanou. 1/3 mapy USA uz bude dostatecne velka na poradny jizdy s mym mazlikem v podobe Kenworth K100e 🙂

Zveřejnit odpověď