Vzpomínka na Hard Truck a nový nátěr pro American Truck Simulator

V jedné nedávné novince jste mohli vidět záběry z hraní nového rozšíření Colorado pro American Truck Simulator. A možná si někteří z vás všimli, že vývojáři v něm jeli tahačem s poněkud neobvyklým nátěrem.

Novinka 1

Tento nátěr totiž ti nejvěrnější fanoušci mohou znát ze hry Hard Truck: 18 Wheels of Steel, což je první kamionová hra od dnes již slavného studia SCS Software. A nejen to, město Denver v Coloradu, které nás čeká v nadcházejícím rozšíření pro ATS, bylo v té době úvodní lokací po prvním spuštění hry. Přesně po symbolických 18 letech od původního vydání hry tak můžeme porovnat, jak to vypadalo tehdy a dnes.

Novinka 2 Novinka 3

K této příležitosti se vývojáři rozhodli uspořádat takový malý event na World of Trucks, ve kterém můžete nostalgický nátěr získat. Původně byl dostupný jen pro Kenworth W900, nyní ho samozřejmě budete moci aplikovat na jakýkoliv tahač ve hře.

Novinka 4 Novinka 5

Úkol:

 • Doručte jakoukoliv externí zakázku z jakékoliv lokace v American Truck Simulator s plánovanou vzdáleností alespoň 500 mil.

Doplňující informace:

 • Odměnu si můžete vyzvednout po přihlášení na World of Trucks v záložce „Events“.
 • Pro účast v eventu je vyžadována aktuální verze hry a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získaný nátěr lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Event končí 8. 2. 2021 v 00:59.
Novinka 1

18 comments

   1. Nejvíc je to asi vidět u řidičů.
    V lepším případě ho můžeš najmou a pak už o něm celou dobu hry nevíš, v tom horším případě nemáš v agentuře nikoho. Nechci z ETS2 dělat Football manažera, kde máš u hráčů všemožné informace ale aspoň nějak ty řidiče vymazlit (preferovaný typ kamionu a podle toho by se mohla odvíjet pracovní morálka a výdělky, základní povahové rysy atd). Třeba i vytvoření dispa aby si člověk mohl odpočinout od ježdění by nebylo marné.

    Další věc na kterou se asi nikdy nešáhlo je nákup kamionů. V reálu pokud nebereš nějakou skladovou, tak jí asi taky hned nedostaneš a další věc, která je trochu blbá je ta, pokud kupuješ víc kamionů, tak musíš každý jednotlivý koupit a přiřadit do konkrétního slotu. Při 20 kamionů nic moc práce.

    Řekl bych, že změnou neproběhlo ani tankování. Takové AdBlue úplně chybí.

    Měl bych i další nápady (což jsou nápady ale ne věci na které se nesáhlo, takže to asi není úplně relevantní).

Zveřejnit odpověď