Začíná event „Hauling Hope“ na World of Trucks

Zatímco vánoční a coloradské eventy před pár dny skončili, vzápětí tu máme event další. Boj proti onemocnění COVID-19 nadále pokračuje, ale nově produkované vakcíny dávají naději, kterou vývojáři podporují. Event na World of Trucks s názvem „Hauling Hope“ právě začíná.

Novinka 1

Na začátku minulého roku vývojáři vzdávali hold řidičům kamionů během náročného období pandemie v podobě eventu s názvem #TruckAtHome. Zapojení komunity nakonec bylo obrovské, více než v jakémkoliv předchozím eventu na World of Trucks, a SCS Software zároveň poskytlo finanční pomoc několika organizacím pomáhajícím během šíření onemocnění COVID-19. Situace se nicméně neustále mění a řidiči kamionů jsou pod neustálým tlakem. Virtuálně můžete opět pomoci i vy v novém eventu „Hauling Hope“ a šířit myšlenku naděje v podobě aktuálně probíhající vakcinace po celém světě. A také tím, že budete hrát doma a omezíte přímý kontakt s ostatními.

Novinka 2 Novinka 3

Tentokrát není žádný komunitní úkol, takže každý jezdí sám za sebe. Pro osobní úkol budete muset vozit vakcínu v návěsech s nově vzniklým nátěrem, přičemž je potřeba alespoň první úroveň dovednosti pro zakázky s křehkým nákladem.

Úkol:

 • Doručte alespoň 7 externích zakázek s vakcínou proti COVID-19 v ATS nebo ETS2 (postup se počítá z obou her dohromady) bez jakéhokoliv poškození.

Osobní odměny:

 • Exkluzivní achievement na World of Trucks
 • „Hope Trucker Insignia“ – visací dekorace do interiéru
Novinka 4 Novinka 5

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktuální verze hry a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získaný předmět lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Event končí 16. 2. 2021 v 00:59.

21 comments

    1. @Freddy…Cz

     nevím kolik ti je ale nikdo tě nemůže nutit a to ani násilím zůstat zavřeni doma a sedět tam na prdeli .

     normálně můžeš chodit ven a na nákupy i když také si půlku věci nekoupíš a hlavně můžeš chodit do práce

     ano jsou zavřeni divadla , koncerty atd.

     ale podívej se nati videa a nikdo ne muže nikoho nutit se nechat očkovat je to každého věc já osobně se očkovat nenechám pač ta vakcína je na rychlo vyrobena a nikdo nezná je ji vedlejší účinky .

     až i samotné SCS bude mít 100% výsledky te to vakcinace že jsou účine tak pak ad to podporuje zatím o te vakcinaci nikdo nic pořádně neví tak tento event normální lidi moc podporovat asi nebudou .

     a myslete si co chcete ale je to můj vlastni názor

Zveřejnit odpověď