Začíná event „Hauling Hope“ na World of Trucks

Zatímco vánoční a coloradské eventy před pár dny skončili, vzápětí tu máme event další. Boj proti onemocnění COVID-19 nadále pokračuje, ale nově produkované vakcíny dávají naději, kterou vývojáři podporují. Event na World of Trucks s názvem „Hauling Hope“ právě začíná.

Novinka 1

Na začátku minulého roku vývojáři vzdávali hold řidičům kamionů během náročného období pandemie v podobě eventu s názvem #TruckAtHome. Zapojení komunity nakonec bylo obrovské, více než v jakémkoliv předchozím eventu na World of Trucks, a SCS Software zároveň poskytlo finanční pomoc několika organizacím pomáhajícím během šíření onemocnění COVID-19. Situace se nicméně neustále mění a řidiči kamionů jsou pod neustálým tlakem. Virtuálně můžete opět pomoci i vy v novém eventu „Hauling Hope“ a šířit myšlenku naděje v podobě aktuálně probíhající vakcinace po celém světě. A také tím, že budete hrát doma a omezíte přímý kontakt s ostatními.

Novinka 2 Novinka 3

Tentokrát není žádný komunitní úkol, takže každý jezdí sám za sebe. Pro osobní úkol budete muset vozit vakcínu v návěsech s nově vzniklým nátěrem, přičemž je potřeba alespoň první úroveň dovednosti pro zakázky s křehkým nákladem.

Úkol:

 • Doručte alespoň 7 externích zakázek s vakcínou proti COVID-19 v ATS nebo ETS2 (postup se počítá z obou her dohromady) bez jakéhokoliv poškození.

Osobní odměny:

 • Exkluzivní achievement na World of Trucks
 • „Hope Trucker Insignia“ – visací dekorace do interiéru
Novinka 4 Novinka 5

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktuální verze hry a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získaný předmět lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Event končí 16. 2. 2021 v 00:59.

21 comments

    1. @Freddy…Cz

     nevím kolik ti je ale nikdo tě nemůže nutit a to ani násilím zůstat zavřeni doma a sedět tam na prdeli .

     normálně můžeš chodit ven a na nákupy i když také si půlku věci nekoupíš a hlavně můžeš chodit do práce

     ano jsou zavřeni divadla , koncerty atd.

     ale podívej se nati videa a nikdo ne muže nikoho nutit se nechat očkovat je to každého věc já osobně se očkovat nenechám pač ta vakcína je na rychlo vyrobena a nikdo nezná je ji vedlejší účinky .

     až i samotné SCS bude mít 100% výsledky te to vakcinace že jsou účine tak pak ad to podporuje zatím o te vakcinaci nikdo nic pořádně neví tak tento event normální lidi moc podporovat asi nebudou .

     a myslete si co chcete ale je to můj vlastni názor

      1. Sir Bubak: Rozvolnění někdy přijde ale to co se teď děje je krásně vidět že nejsme žádná svobodná země jak je nám tvrzeno, možná Česko kdysi byla svobodná země ale to už je prodávná minulost připadám si už že žiju někde v KLDR s tím co se teď děje, chápu že epidemii je třeba zastavit ale tohle není dobré řešení co dělají…

Zveřejnit odpověď