Příroda v rozšíření Heart of Russia pro Euro Truck Simulator 2

Rusko je zemí s největší rozlohou lesů na světě s přibližně 8 miliony kilometry čtverečních smíšených lesů zahrnující modříny, borovice, smrky, duby nebo třeba národní břízy, které jsou důležitou součástí místního folklóru a historie, ale o tom až příště. V dnešní várce screenshotů z připravovaného rozšíření Heart of Russia pro Euro Truck Simulator 2 se můžete podívat právě na typickou malebnou krajinu protkanou těmito lesy.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6
Novinka 7 Novinka 8
Novinka 9 Novinka 10

Nezapomeňte se také podívat na Steam stránku, kde si mimo jiné můžete přidat rozšíření Heart of Russia do seznamu přání:

5 comments

      1. No jednak bych se nebal toho ze ATS i ETS2 nepobezi na W11, neni to prechod jako z Win XP na Win Vista, potazmo pak Win 7. Jelikoz v dnesni dobe snad uz maji vsichni PC na 64bit architekture. No a zminovany pozadavek na monitor min 720p, no tak to uz ma taky davno snad kazdy. Protoze 720p neni nic jineho nez rozliseni HD Ready, dneska je standart minimalne Full HD tj 1080p, v mnoha pripadech uz lidi maji 1440p co se tyce monitoru k PC jako takovemu. Ja treba mam misto monitoru TV s 4K rozlisenim, coz je 2160p. Takze jak rikam nevidel bych to nijak tragicky

Zveřejnit odpověď