Začíná event „Idaho Spuds“ na World of Trucks

Vývojáři z SCS Software slaví první výročí vydání rozšíření Idaho pro American Truck Simulator a k této příležitosti spouští nový event na World of Trucks zdůrazňující místní bramborový průmysl.

Novinka 1

Cílem je jednoduše přepravovat různé náklady s bramborami z Idaha. K tomu můžete využít i nový nátěr na tahač Kenworth T680 a speciálně upravený návěs s umělou obří bramborou. Oboje s nápisy firmy, která propaguje idažské brambory také ve skutečnosti.

Novinka 2 Novinka 3

Úkol:

 • Doručte alespoň 6 externích zakázek s bramborami a alespoň jednu externí zakázku se speciálním eventovým nákladem nazvaným „The Big Idaho Potato“. Zakázky musí začínat v libovolném idažském městě a jejich minimální plánovaná vzdálenost musí být alespoň 100 mil (161 km). V rámci komunitního úkolu je potřeba najezdit dohromady alespoň 200 000 takovýchto zakázek. Komunitní postup můžete sledovat na hlavní stránce World of Trucks.

Osobní odměny:

 • Exkluzivní achievement na World of Trucks
 • „Wooden Bowl of Chips“ – dekorace do interiéru
 • „Giant Salamander Sticker“ – dekorace do interiéru
Novinka 4 Novinka 5

Komunitní odměny:

 • „Idaho Nights Air Freshener“ – dekorace do interiéru
 • „Idaho Spuds Sticker“ – dekorace do interiéru

Komunitní odměny obdržíte až po dokončení daného komunitního úkolu a zároveň pokud splníte osobní úkol.

Novinka 6 Novinka 7

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktuální verze hry a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získaný předmět lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Event končí 16. 8. 2021 v 01:59.

13 comments

 1. Nevim co tu maji lide za problem, ale mne se dovazky brambor zapocitavaji. Staci navstivit mesta Grangeville, Nampa, Pocatello, Twin Falls v Idahu a otevrit si externi zakazky. Pokud v ATS pouzivate cestinu, tak v externich zakazkach staci do vyhledavace napsat „bram“ a vyhleda to jenom zakazky pro prevoz brambor. Pokud mi to zadnou zakazku nevyhleda, tak kliknu dole na tlacitko „Obnovit“ a nactou se nove nabidky. Jeste jedna vec, brambory se musi prevazet pouze z farem Sunshine Crops. Stalo se mi, ze jsem byl v Nampe a externich zakazkach se mi objevila i nabidka na prevoz brambor z Wallberta.

  1. Ne tak úplně, firmy nijak omezené nejsou. Ze skladu potravinového Wallberta můžeš vozit brambory taky. Konkrétně v Idahu je jen jeden takový Wallbert (wal_food_whs), který je v Boise, nikoliv v Nampě. V Nampě je naopak klasickej obchoďák Wallbert (wal_food_mkt), odkud se vozí ta megabrambora, ale klasické brambory se ti tam určitě neobjevily (pravděpodobně jsi byl někde na pomezí a nevšiml sis, že ta zakázka s bramborami ve skutečnosti začíná v Boise).

Zveřejnit odpověď