Odpověď na: Teleportace

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Poradna Teleportace Odpověď na: Teleportace

#5524
Badvas
Účastník

Čau, díky za zájem o můj problém. Raději vysvětlím obšírněji. Mám hru koupenou na cd: Eurotruck simulátor 2+zlatá edice, Scandinávii, Francii a aktivované přes Steam. Protože neumím anglicky a návod na teleportaci (takhle mi to přeložil překladač) jsem nikde nenašel česky, taknevím jestli dělám všechno dobře. Používám víc map. přes příkaz např. goto Paris se přenesu nad Paříž a tam v základní mapě SCS ani po mnoha vteřinovém držení klávesnice se nic neděje, jenom poskakuji kousíček dopředu a zase zpět. Na mapě MHA opět po několika vteřinovém držení klávesnice vždy poskočím o kousek, ale tentokrát opravdu vpřed, takže nakonec se nějak k zemi dostanu. Takže nevím jestli mám něco špatně nebo mám slabý počítač, nebo pomalé připojení. Když totiž hraji singl player tak mi to jede asi od 20 někdy i méně až po 30 fps, podle mapy kterou zrovna jedu a najednou se to zastaví ukáže se 1fps a za několik vteřin se opět rozjede. Když jsem zkoušel Multiplayer, tak třeba po půlhodině se mi objeví popis : You have been kicked from the server reason: Too high average ping! ( current: 2858 ms, Average 637ms, max 600ms) a napíše, že jsem offline.D
Doufám, že to aspoň trochu pomůže pro osvětlení problému, Díky za pomoc.