Teleportace

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Badvas a poslední změna proběhla před 6 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #5519
      Badvas
      Účastník

      Dobrý den. Prosím vás omlouvám se, ale asi jsem(určítě) neuměl, ale vůbec, nebo hodně špatně, mi nefunguje teleportace. Prohlédl jsem už kde co, ale neumím anglicky. Doufám, že jsem udělal vše co je potřeba. Uvažuji i o tom jestli na to nemám slabý počítač. Jeto možné? Nemohl by někdo přesně a česky popsat co se má nastavit a udělat. Nefunguji mi ani přiblížení vnitřní kamery. Díky a ještě jednou se omlouvám

    • #5520
      morrelo
      Správce

      Jakou teleportaci máte na mysli?

    • #5522
      Badvas
      Účastník

      myslím tím když se chci přenést např. z Brna do Prahy, nebo třeba do Paříže

    • #5523
      morrelo
      Správce

      Ale jakým způsobem, přes menu z garáže do garáže?

    • #5524
      Badvas
      Účastník

      Čau, díky za zájem o můj problém. Raději vysvětlím obšírněji. Mám hru koupenou na cd: Eurotruck simulátor 2+zlatá edice, Scandinávii, Francii a aktivované přes Steam. Protože neumím anglicky a návod na teleportaci (takhle mi to přeložil překladač) jsem nikde nenašel česky, taknevím jestli dělám všechno dobře. Používám víc map. přes příkaz např. goto Paris se přenesu nad Paříž a tam v základní mapě SCS ani po mnoha vteřinovém držení klávesnice se nic neděje, jenom poskakuji kousíček dopředu a zase zpět. Na mapě MHA opět po několika vteřinovém držení klávesnice vždy poskočím o kousek, ale tentokrát opravdu vpřed, takže nakonec se nějak k zemi dostanu. Takže nevím jestli mám něco špatně nebo mám slabý počítač, nebo pomalé připojení. Když totiž hraji singl player tak mi to jede asi od 20 někdy i méně až po 30 fps, podle mapy kterou zrovna jedu a najednou se to zastaví ukáže se 1fps a za několik vteřin se opět rozjede. Když jsem zkoušel Multiplayer, tak třeba po půlhodině se mi objeví popis : You have been kicked from the server reason: Too high average ping! ( current: 2858 ms, Average 637ms, max 600ms) a napíše, že jsem offline.D
      Doufám, že to aspoň trochu pomůže pro osvětlení problému, Díky za pomoc.

    • #5525
      morrelo
      Správce

      Tak to opravdu vypadá na pomalý počítač, nebo možná nedostatečně velká paměť. Teleportování přes příkaz goto je opravdu náročné, protože se načítají všechny textury a modely z nového místa najednou. Co se týče MP, tam tě to vyhazuje kvůli pomalému internetovému připojení.

    • #5526
      Badvas
      Účastník

      Děkuji, nebudu to asi používat. Moc děkuji, myslel jsem si to.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.