Achievment "Magnát"

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Poradna Achievment "Magnát"

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #6016
      Cliftonfloyd
      Účastník

      Zdravím!
      Mám problém s tímto achievmentem „Magnát“. Mám nainstalována veškerá oficiální rozšíření mapy (Na výchos, Skandinávii, Francii i Itálii) a vždy plně aktualizovanou verzi hry (tedy včetně drobných rozšíření mapy v Rakousku a Maďarsku). Jsem si jistý, že mám zakoupené všechny garáže (je jich 133 a několikrát jsem to kontroloval), přesto nemohu tento achievment odemknout. Dočetl jsem se na netu, že tyto chyby nějak souvisí s rozšiřováním mapy (zakoupením DLC a jejich instalací v případě, že achievment ještě nemám splněn) a s aktuálním herním profilem a že stačí založit nový herní profil a achievment odemknou v něm. Tento postup jsem uplatnil u některých jiných achievmentů (asi tři) a povedlo se. S achievmentem „Magnát“ je však problém: 1) aboslutně se mi nechce projíždět opět celou mapu a navštívit skoro všechna města, 2) na začátku nového profilu samozřejmě nemám finance na koupi všech garáží a musím na to vydělat. Zkrátka, když začínáte od nuly, je proces odemknutí tohoto achievmentu velmi zdlouhavý. Proto se ptám, jestli někdo nezná nějaký fígl, jak tento achievment odemknout anebo jestli mi může někdo poradit, kde dělám chybu. Je to můj poslední neodemknutý achievment a rád bych si splnil i ten.
      Předem děkuji za pomoc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.