Automatické řízení

Úvodní stránka Fóra American Truck Simulator Diskuze Automatické řízení

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Rorys a poslední změna proběhla před 5 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #6043
   Mohal
   Účastník

   Ahoj.
   Protože je tolik úžasně krásných míst na cestách a z kabiny nebo i jiných pohledů je nejde za jízdy pořádně vychutnat a pořád na silnici zastavovat, abyste si něco prohlédli, je tak trochu „hloupé“, neslyšeli jste o nějaké možnosti autopilota, o kterém by autoři v budoucnu uvažovali nebo módu, který by to umožnil ?
   Myslím, že by to vedlo k ještě většímu zážitku z cest. Protože je tolik míst, který jsou tak pěkně zpracovaný a museli dát spoustu práce s jejich vytvořením a někdy je i přehlídnete, protože se jako dobrý řidič věnujete řízení a provozu a tak nám to uniká. To mi přijde jako velká škoda.
   Pustit autopilota, dál jet a moci se kochat okolím z různých pohledů beze strachu z bouračky mi přijde super.
   A snad by to nemuselo být ani tak složitý, když je tam nějaká ui, co řídí ostatní vozidla. ( jen ji zapojit i do našeho trucku ) 🙂
   Díky

  • #6478
   Rorys
   Účastník

   Ahoj, něco jako autopilot určitě neexistuje a myslím že ani existovat nebude. Jestli nechceš pořád zastavovat, můžeš si spustit volnou kameru a s ní ,,cestovat“ po mapě 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.