Chyba AI

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Skipper a poslední změna proběhla před 8 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1774
      Adamo.K
      Účastník

      Vsiml jsem si,ze nektera vozidla AI maji pod sebou vzduchovy polstar,ze proste a jednoduse nesedi na silnice,ale vznaseji se.
      Nerikam,ze je to casty vyskyt chyby,ale uz jsem par takovych aut potkal.

    • #1777
      morrelo
      Správce

      Tak jsem nějakou dobu AI vozidla pozoroval a spíš než konkrétních vozidel se to bude týkat konkrétních silnic. Pokud na nějaké takové narazíš, chce to poslat konkrétní lokaci.

    • #1808
      Kamionista
      Účastník

      Mne sa stalo, že medzi mestami Elko a Tonopah na dvojpruhovej ceste, keď ja som šiel v pravom pruhu, a autobus AI vedľa mňa v ľavom pruhu a zrazu do mňa vrazil a ja som zaplatil pokutu. Inak som si všimol, že vozidlá AI dopravy do mňa občas narazia, aj keď je medzi nami dostatočná vzdialenosť, ako keby neubrzdili. Dalo by sa s tým niečo robiť?

    • #1809
      morrelo
      Správce

      Jestli se s tím dá něco dělat, asi ano, ale nemůžu to předat vývojářům, pokud nemám přesné informace. Když se ti to ještě někdy stane, tak potřebuju přesné místo, kde se to stalo, nejlépe souřadnice, případně screenshot kde je vyfocená pozice tahače na mapě, abych se to mohl pokusit zreprodukovat.

    • #2300
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Zdravím,ja jen dodám,že náraz Al vozidla je v naprostém pořádku.V ETS 2 bylo ze začátku zcela nemožné náraz Al vozidla,vývojaři ale z novějším patchem tuto možnost odstranili a přizpůsobili realitě,kdy prostě někdy vozidlo nestihne zabrzdit a je ve vás.

    • #3669
      Hellforce
      Účastník

      Nevím jestli se to dá považovat jako ten bug,ale ted jsem si všiml ve Phoenixu,že v některých ostrých zatáčkách mají „íáčka“ tendenci se převracet.Myslím tím to,že do zatáčky jedou po dvou kolech.U osobáku bych to třeba i bral,ale autobus mě vcelku vyděsil.Vypadá to dost nepřirozeně.Když jsem to viděl poprvý,koukal jsem ale neragoval ale potom to udělali dvě auta za sebou a potom ten autobus.

    • #3676
      Skipper
      Moderátor

      Takhle vlastně nevím nic. Phoenix je velký. Specifikuj konkrétní polohu. 🙂

      • #3705
        Hellforce
        Účastník

        No já to ted hledal a nějak ten úsek nemohu najít.Sice jsem narazil na jednu zatáčku kde se ty auta dost naklání ale není to ono.
        Ted jsem udělal nějaký screeny,mrkni na to.Je tam i nějaká souřadnice či co,nevyznám se v tom,snad to najdeš.Je to ten Phoenix.Doufám,že ti to nějak pomůže.

        https://ulozto.cz/xsbNM4u4/desktop-rar

    • #3708
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Možná se snažili vývojaři,aby to naklanění bylo reálné,ale ta dodávka ma zadní kolo ve vzduchu,což není přirozené.Já bych to taky viděl jako bug.

      • #3709
        Hellforce
        Účastník

        A nejenom dodávka.Já včera viděl i autobus a to sem nechápal.Možná se to objevuje i jinde ale já si toho všiml ve Phoenixu,jinde nevím

    • #3715
      Skipper
      Moderátor

      V mé verzi pravděpodobně už opraveno. Zkoušel jsem to reprodukovat i na nízké detaily a náklon vozidel je standardní. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Téma ‚Chyba AI’ nepřijímá nové odpovědi.