Chyba na dálnici u Burgasu

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Hlášení chyb (bugy) Chyba na dálnici u Burgasu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #7953
      Cliftonfloyd
      Účastník

      Již cca přes měsíc se mi po jedné aktualizaci ukazuje stav projetí mapy 99,9%. Jsem jeden z těch, kteří se snaží mít ji projetou na 100%. Nepoužívám žádné módy. Bylo mi jasné, že se jedná o malý kousek mapy, který půjde jen stěží najít. Myslím, že jsem ho konečně našel.
      V Bulharsku na dálnici A1 (ve směru z Burgasu na Sofii) se kus za jejím začátkem ve městě Burgas nachází první sjezd na město Ajtos, kde však „oficiálně“ nelze sjet (není obsahem mapy, názvy destinací jsou na dálničních návěstidlech červeně přeškrtnuté) a sjezd je klasicky „zašpérovaný“ bíložlutými křížky. Jenže mimo silnici, jakoby v poli v místech, kde by zřejmě za normálních okolností pokračovala silnice, se nachází malý kousek silnice (zřejmě část křižovatky) vybarvený běžnou šedou barvou (jako že je úsek ještě neprojetý). Z výše popsaných důvodů na něj samozřejmě nelze vjet (sjet).
      Zajímalo by mě, jestli to tak má většina hráčů a pokud ano, upozorňuji tímto na tento „bug“ a doufám v jeho opravení.
      Děkuji předem.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.