Chyby v DLC Cesta k Černému moři

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Hlášení chyb (bugy) Chyby v DLC Cesta k Černému moři

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #7283
      Cliftonfloyd
      Účastník

      Už v článku o vydání tohoto rozšíření jsem psal o koňských povozech, které jsem zatím na balkánských silnicích nepotkal (a to už to mám projeté skoro celé). No možná je to jen náhoda.

      Objevil chybu v rumunském městě Iasi, kde se naproti Kaarforu nachází autobusové nádraží, na které nelze vjet (jsou tam ty křížkový zábrany) ačkoliv dle mapy by se tam zajet dát mělo (šedé plocha). Dále jsme podobnou chybu objevil na silnici mezi Bukurští a městem Galati, kde zhruba v polovině trasy se nachází (dle značek u silnice) město Buzau a v něm kruhový objezd, který lze projet jen jedním směrem. Nejedná se o malá kruhák, ale o ten větší se samostatnými vjezdy a výjezdy, které se musí samostatně projet (tedy že se kruhák „nezažlutí“ celý hned po prvním projetí). Na jednom zabráněném výjezdu (opět ty křížky) však silnice malinkatý kousíček ještě pokračuje (šedá čára), ale přes zábrany tam samozřejmě nelze vět a úsek „zažlutit“.

      Vím, jsou to prkotiny, ale díky tomuto tedy nelze projet kompletně celou mapu tohoto DLC a mít tak opět splněno 100%.

      Jinak, abych jen nekritizoval, velká spokojenost s prací vývojářů. Jen tak dál. Krasný byl například hrad Bran Tedy Drákulův hrad“. Osobně jsem toto místo nedávno navštívil a to jak je hrad ze silnice z městečka vidět je VELMI, VELMI realistické.

    • #7284
      akvarista1
      Účastník

      Zdravim,

      Dekuju za mail a za upozorneni. Bude nejaky opravny patche pro tyhle chyby aby se dalo mit mapu projetou 100% ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.