Dojmy z ATS

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1678
      morrelo
      Správce

      Podělte se s námi o své dojmy z American Truck Simulator, co vás na hře potěšilo nebo co se vám naopak nelíbí? Jak hodnotíte podobnost s ETS 2? Jste rádi, že zůstal zachován koncept, nebo byste raději úplně novou hru na novém enginu?

      • Téma bylo upraveno před 8 roky a 1 měsícem uživatelem morrelo.
    • #1693
      Kamionista
      Účastník

      Hrám ATS len tretí deň a hra ako celok sa mi celkom pozdáva. Veľký problém je, že je to 64 bit. verzia a nedá sa spustiť na 32 bit. verzii – len s príslušným nastavením na steame, čo by nebol problém, ak by toto nastavenie nebolo dočasné. Väčšina hráčov možno má 32 bit systémy, takže v budúcnosti asi bude problém s hrateľnosťou. V mojom prípade to znamená, že si budem musieť kúpiť 64 bit Windows, keďže teraz mám 32 bit, čo je slušná záťaž na peňaženku.

    • #1711
      Will949
      Účastník

      Já mám ze hry vcelku dobrý pocit,jen ty 18-ti stupňové převodovky jsou na palici a taky se mi moc nelíbí zvuky motorů, pořádně nepoznám kdy řadit, takže se musím furt koukat na otáčkoměr. Ale to je o zvyku. A až přibudou další tahače a další rozšíření mapy tak to bude ještě lepší. Co se týče 32 but systému tak si myslím, ze až zas takové zastoupení nemají. Spíš jich bude jen pár . A přeinstalování systému se dá udělat vcelku zadarmo, ale nelegálně. Stačí si stáhnout instalačku s aktivatorem a hotovo. Pak stačí mít flashku nebo dvd a může se vesele instalovat. Ovšem za podmínky ze hardware zvládne 64 bitový systém.

      • Odpověď byla upravena před 8 roky a 5 měsíci uživatelem Will949.
      • #1714
        morrelo
        Správce

        jen ty 18-ti stupňové převodovky jsou na palici

        V případě potřeby si v tuningovém obchodě můžeš vybrat třeba 10stupňovou převodovku nebo i 6stupňovou.

        • Odpověď byla upravena před 8 roky a 5 měsíci uživatelem morrelo.
        • #1718
          Will949
          Účastník

          Jojo já vím ale teď když ještě nemám svůj kamion tak tam moc na vvýběr není

    • #2423
      Hellforce
      Účastník

      Sice pozdě ale přece.Též sdělím nějaký ten dojem.Pro mě je ATS lepší než ETS2 a to zo toho důvodu,že ty americký trucky prostě žeru a to že jsou ve hře zatím jen dvě značky mě nijak nevadí.A ted co je tam ten KW900 tak je to úplně super.Já hru nebudu nijak vychvalovat,už jsem svůj postoj ke hře několikrát sděloval a proto bych se opakoval.Já doufám,že SCS bude nadále pokračovat ve vývoji dalších vozítek.Mohli by už přidat i ten Peterbilt.Já nemám hře co vytknout.Je to na začátku a všichni víme,jak to bylo s ETS2.Ano,je tam pár věcí,který tam chybí ale nemůžu chtít vše 🙂 🙂 🙂

    • #2425
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Tak já k těm hrám mam jiny postoj. Obě jsou super,Ameriky jsem hral měsíc,nic mě tam teď nedrží,tak jsem se vrátil k euru a nestačil jsem se divit,hry stejné ale přesto rozdílné. Grafika asi strjna,každopádně jiné prostředí což je jen dobře. Tahače,ameriky hlučné,jízdní vlastnosti jako pribite k asfaltu,nevykonne motory,nedetailni budiky. V euru se ta kabina hybe jak na houpačce budiky detailni. Tím nechcu tvrdit,že v těch amerikach je to špatně,jen popisuji rozdil,ale ty nečitelné budíky mi vadí. Ale ten nový w900 mě zklamal. Jezdil jsem s ním 5 minut a hodil ho na srotiste 😕 🙁

    • #2502
      dracopet
      Účastník

      ATS je pěkně udělaná hra z venku.To co je na mapě je i ve skutečnosti včetně velkých měst.2 státy je však málo,i když je tam dost silnic a proto 100% mapy bylo hned.Pohled z kabiny je slušný ale pohled do kabiny volnou kamerou nedoporučuji.Uvítal jsem možnost vložení dalších map do hry a proto tuto hru stále jezdím.Zatím mám najeto 128.427 mil a v ETS 2 mám najeto 2.653.143 km.Obě hry mi vyhovují a těžko hodnotit ATS proti ETS 2.

      • #2505
        Hellforce
        Účastník

        Přesně tak,porovnávat obě hry je nesmysl.Každá má svoje.Ano je pravda,že dva státy je málo a taky mě to docela „ee“ ale nic s tím neudělám a musím prostě čekat jak to bude dál.Jak psal jinde,občas to oživím mapou Coast to Coast ale že jezdím dost MP tak si střihnu vždy tak tři dálkový cesty.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.