ekonnomika MP

Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3568
      Bořek & co.
      Účastník

      zdravím a opět mám nějaký tech. problém, nenačítá se mi v ATS MP nakládka, když se tzv. vyspím tak se mi umázne 3 000 dol. Můžete mi někdo poradit co s tím?

    • #3660
      Skipper
      Moderátor

      Trošku nerozumím tvému problému. Můžeš to zkusit napsat srozumitelněji? 🙂

    • #3661
      Hellforce
      Účastník

      Po pravdě taky tomu moc nerozumím.MP jezdím vcelku dost ale tohle jsem ještě neviděl.Ted teda samozřejmě ne,ale předtím mě nic takovýho nepostihlo.Jedině co mi vadí je to,že odjedu zakázku a další nabídky se mi pomalu ztrácí a po třech čtyřech už nemám nic.Ani chrápání nepomáhá.Ale neřeším to,občas si zajdu na singl a a v MP je to potom na chvilku v pohodě.

    • #3663
      Bořek & co.
      Účastník

      chápu že se to zdá divný ale tedy takhle, v současné verzi MP se mi po přihlášení do hry načte herní obrazovka, otevřu nabídku zakázek a nabídka nic, zde je odkaz na foto ze hry https://i.nahraj.to/f/1soO.png
      pro příp. že by to nefungovalo https://uloz.to/xr8yiYBz/ats-00015-png
      těžko se to vysvětluje. Smazal jsem naježděný profil a udělal nový ale nepomohlo to. V tom původním se mi nabídka načetla jenom občas dokud jsem jezdil tak to bylo v pohodě, ale jak jsem hru vypnul a za hodinu to zkusil znovu už se nabídka nenačetla. Tak jsem to zkusil formou transportu do garáže ale pokaždé mě to stálo 3tis. dol. Kdysi se mi to dělo u ETS2 MP a trvalo to do updatu.

    • #3664
      Hellforce
      Účastník

      Tak na tom prvním obrázku co jsi tu poskytl,to znám.Přesně tohle se mi stává.Ale já to neřeším.Vyjedu k nejbližší firmě a tam si prostě náklad vyberu.Zatím se nestalo,že bych nikde neměl náklad.Akorát v Hornbrooku tam není co brát.Ale to co níže popisuješ,nevím,ale s tím jsem se nikdy nesetkal.Po vypnutí hry a zapnutí se mi třeba zakázky neukážou,ale prostě si ji najdu ve firmách po vlastních

    • #3665
      Skipper
      Moderátor

      Přesně tak, jak napsal Hellforce. Tebou popsaná chyba je známá a nejspíš neřešitelná chyba MP. Pokud však přejedeš hned k nějaké firmě, kterou máš nejblíže, na 95% tam najdeš zakázky.. 🙂 Nezobrazují se jen v tomto globálním prohlížeči.

      • #3666
        Hellforce
        Účastník

        Přesně.Tahle chyba u ATS MP je.Je pravda,že tohle jsem u ETS2 neměl ale vždy to řeším tak jak píšu výše 🙂 🙂

    • #3667
      Bořek & co.
      Účastník

      no to jsem taky zprvu zkusil udělat, náklad jsem si takhle nabral ale když jsem do jel do cíle tak mi to napsalo že jsem přijel pozdě a jiná nákládka už se neobjevila.

    • #3668
      Hellforce
      Účastník

      Tak moment,tohle se mi stalo taky,ale to bylo na začátku když bylo uděláno pro ATS MP a já tam vlezl bez vlastního tahače.Též jsem po dojezdu do firmy zjistil,že je pozdě.Vím,že jsem to někde četl,ale pro ježdění aspon v ATS MP se doporučuje mít vlastní tahač.

    • #3672
      Bořek & co.
      Účastník

      Já měl svůj tahač, byl jsem v 26 levelu ale myslel jsem že když zkusím nový profil tak se něco změní. Bohužel jsem udělal chybu že jsem ten profil smazal. Tahle situace se mi stala až v téhle verzi, v předchozí tedy v 1.1.x to fungovalo normálně ale včera jsem zkusil ets2 MP a je tam stejná situace, tak jsem transportoval tahač domů ale nezměnilo se nic. Takže když to shrnul, tak SP v ATS i ETS2 v pohodě ale MP si nic nenaložím. Asi budu muset počkat do další aktualizace.

    • #3678
      Skipper
      Moderátor

      Možná zkus přeinstalovat MP. V profilu odjeď na SP třeba dvě tři zakázky a pak se do MP vrať.

    • #3697
      Hellforce
      Účastník

      Tak nevím.Já se s tím nikdy nesetkal takže nějak nedokážu poradit,bohužel.

    • #3699
      Skipper
      Moderátor

      Já v podstatě taky né, ale vím to ze zkušeností na různých fórech. 🙂

    • #3706
      Bořek & co.
      Účastník

      Včera jsem zkoušel i přeinstalaci MP a bez výsledku. Teď mne mrzí i ten rozjetý profil ale s každým zpětným transportem do garáže ( spánkem), jsem přicházel o 3tis dol. Zvláštní ovšem je, že zatímco v ets2 MP se mi peníze po „spánku“ až z desetinásobily, tak ve ATS MP naopak ubývají.

    • #3707
      Kamil Jet Li
      Účastník

      A co řidiči,nezpůsobuji to oni?

    • #3710
      Skipper
      Moderátor

      Takovy dotaz.. Nemas pujcku?

    • #3713
      Bořek & co.
      Účastník

      samozřejmě půjčku jsem měl ale ta se splácela jak měla, ten úbytek peněz při návratech do garáže byl v jiných částkách a zaměstnance jsem MP neměl. V ets 2 MP jsem měl taky ze začátku půjčku a při tom, jak už jsem výše psal , mi peníze spíš razantně přibývali.

    • #3714
      Skipper
      Moderátor

      Zaměstnanci v MP nefungují. A pokud by byla rozběhlá půjčka, tak by se mohla strhávat právě v mezi čase přemísťování. 🙂

    • #3722
      Bořek & co.
      Účastník

      Částka která se mi odepisovala z účtu při přemisťování neodpovídala výši splátky, to jsem si kontroloval, situace: mám tahač v garáži zkouším se “ vyspat“, kliknu na „okamžitě cestovat“ jednou, odepíše se 3000$, po druhé, to samé a mezi tím se objeví že jsem zaplatil splátku, po třetí už raději ne. Třeba dělám chybu někde já a nebo je něco špatně v pc, každopádně dík za diskuzi, až bude po aktualizaci dám vám vědět jestli je nějaká změna.

    • #3727
      Skipper
      Moderátor

      Třeba je to přímo součástí MP.. 🙂

    • #3728
      Kamil Jet Li
      Účastník

      No já jdu už konečně založit nový profil k mp a jsem zvědavý jestli mi to bude blbnout nebo ne.

    • #3750
      Bořek & co.
      Účastník

      kdysi jsem četl na fóru na truckgame.cz že měl někdo stejný problém jako já, přestaly se načítat zakázky, nevím jak se to vyřešilo ale podle mého soudu jde o individuální záležitost, to že to postihlo mne, neznamená že to trápit i tebe Kamil Jet Li.

    • #3751
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Skippere,nefungují zaměstnanci? Prakticky v mp ne,ale teoreticky ano alespon jednou,přechod se singlu do mp a moje chyba,která mě trapila,způsobila,že jsem měl s 18 miliard krásných 72 miliard,přičemž mi dole ukazovalo kdo mi je vydělal,pak samozřejmě další vydělky nejsou,protože jak jsi psal,zde nefungují.

      The blue builder- a není to umazání dolarů,způsobeno jiným herním časem v mp? Bych za to dal ruku do ohně 🙂 Splat půjčku v single a až pak běž do mp a podle mě by to nemělo dělat.

    • #3755
      Bořek & co.
      Účastník

      Jestli je to jiným herním časem to nevím, nezkoumal jsem to tak dalece, vyloučit se nedá nic. Každopádně v neděli jsem zkoušel znovu rozjet MP stylem profil vytvořený v SP čtyři zakázky v SP a vyspat. Následně jsem pokračoval v MP a světe div se, zatím to funguje a zakázky se objevují, mám odjetých 6 jízd. Ovšem tuto variantu jsem již v minulosti zkoušel a nefungovala tak to nechápu.

    • #3756
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Kdoví kde je zakopaný pes,hlavně mi uhořela ruka,nezkoumej tím to není,zkoušel jsem to v ETS2 a odečítání splátky je jak má být.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.