Hra zůstává spuštěna v procesech

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Poradna Hra zůstává spuštěna v procesech

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4659
      BorecS51
      Účastník

      Zdravim mám takovej problém, že když shodim hru a kouknu se do správce úloh a procesů tak tam ETS 2 zůstává spuštěna a stejný problém mám i s ATS, mimochodem obě hry mám přes steam.
      Kdyby někdo vědel co s tím aby tam hra nezustávala spuštěna budu rád když mi napíšete 🙂
      Předem díky za každou odpověď a radu 🙂

    • #4660
      Hellforce
      Účastník

      Bohužel,tohle mám stejný.Nevím co s tím.Ale to se mi stává pouze po vypnutí MP,v singlu to nedělá.Pamatuju,že na W7 mi to též dělalo jen u MP ale pak to přestalo,po přechodu na W10 to dělá taky,ale není to pořád.Někde je nějaká zrada.

    • #4661
      BorecS51
      Účastník

      Jo jo to jsem zapomněl zmínit taky mi to dělá jen po MP. Ono mi to zase tolik nevadí tak to hold vždy vypnu ručně no… jen už je to celkem otravné, a když na to zapomenu tak mi to logicky laguje ostatní hry 🙂

    • #4662
      Hellforce
      Účastník

      Jo je to otravný ale asi je někde nějaká chyba.Ale jak už jsem psal,někdy to udělá někdy ne.

    • #4663
      BorecS51
      Účastník

      Hm…To mě to dělá po každém shození hry… 😀

      • #4664
        Hellforce
        Účastník

        Ne mě to dělá někdy.Je to divný.Já teda ETS2 nejezdímskoro vůbec,ale nedávno jsem se přehmátnul a spustil MP ETS2 a když jsem z toho vyjel,tak mi nešlo spustit ani ATS,šmejd jeden.Jak už jsem psal předtím,je tam nějaká chybka ale je vidět,že nikdo neví jaká

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.