Nedostupná benzinka u Flastagu

Úvodní stránka Fóra American Truck Simulator Hlášení chyb (bugy) Nedostupná benzinka u Flastagu

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Kamil Jet Li a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4137
      Kamil Jet Li
      Účastník
    • #4138
      morrelo
      Správce

      Pro příště poprosím o souřadnice místa, viz https://svetsim.cz/american-truck-simulator/otazky-a-odpovedi/#souradnice

      Každopádně tento bug už mají vývojáři zaevidovaný 🙂

    • #4139
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Sorry,nechtělo se mi zase zkoušet něco nového pro mě s těmi souřadnicemi,když jsem stejně počítal,že tato benzinka byla viditelná snad pro všechny a byla dávno u vývojářu 🙂

    • #4140
      Kamil Jet Li
      Účastník

      A pokud nejsem blbý,jako,že nejsem,tak ty všemožné bugy od lítajícího kusu stromu po benzinku,budou opraveny ne ted nebo zítra,ale určitě až se změnou měřítká,pač to pro hraní hry nijak nevadí,nemýlím li se?

    • #4141
      morrelo
      Správce

      Pokud jsou ty bugy v oblastech žlutě vyznačených silnic – https://svetsim.cz/wp-content/uploads/news/20160623_01/new_ats_rescale.jpg – tak určitě budou.

      • #4142
        Hellforce
        Účastník

        Já nevím,ale podle mýho selskýho rozumu a mé „logiky“,nějak nechápu tvoji odpověd.Asi jsem blbej,ale píšeš,“pokud jsou ty bugy v oblastech žlutě vyznačených silnic bla bla bla -tak budou opraveny“.Jak můžou být ty bugy v těch žlutých oblastech,když ještě nejsou ani udělaný.Nemělo by to bejt napsaný tak,že „pokud je to v těch oblastech mimo žluté barvy,budou opraveny“.Pokud ale píšu blbost,hned at se to smázne

        • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem Hellforce.
        • #4144
          Kamil Jet Li
          Účastník

          Napsal to špatně,ale já jsem morrela pochopil. 🙂

          Spíše,že veškeré bugy budou opraveny bud ted anebo až s příchodem měřítka.Vlastně oni to prodloužení cest mohou vzít s již existujících cest a která má nějaký bug,tak musí být opravena,takže to asi napsal dobře.

          • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem Kamil Jet Li.
        • #4146
          morrelo
          Správce

          Napíšu to srozumitelněji.
          Pokud je ten bug z oblasti žlutě vyznačených silnic, tak ho nemá cenu reportovat, protože ta oblast bude předělána, čímž ten bug bude opraven.

        • #4147
          Hellforce
          Účastník

          Já jsem ted jezdil chvilku Project Cars a ani jsem se nemohl soustředit pořádně na jízdu,jak jsem furt přemejšlel jestli moje poznámka nevykazovala prvky kraviny.

        • #4159
          Kamil Jet Li
          Účastník

          🙂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Téma ‚Nedostupná benzinka u Flastagu’ nepřijímá nové odpovědi.