Písklavé zvuky ve Wotru

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Poradna Písklavé zvuky ve Wotru

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Skipper a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4098
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Tak včera jsem zkoušel normální zakázku v MP a pís. zvuky během 2 hodinové jízdy nikde.Minule jsem si na to ztěžoval v SP při Wotr zákazce a dnes v MP opět Wotr zakázka a písklavé zvuky byly,takže usuzuji,že to způsobuje Wotr.Kdyby snad někdo tušil co to způsobuje budu rád za rady a předem děkuji.

      Záznam

      https://uloz.to/uploaded/7605098068456049795/112468927/c21b6345b68d2f6c6a9b2140fd1f3dcf?uploaded=0&_fid=59k3

    • #4104
      morrelo
      Správce

      To je zajímavý, skoro si říkám, jestli to není nějaká součást tahače. Ale jinak nemám tušení, co by mohlo být příčinou.

    • #4105
      Skipper
      Moderátor

      To je retardér ne?

    • #4106
      diZZy
      Účastník

      Taky tam slyším jen retardér.

      Moje úvaha: Při WoTr zakázkách je rychlost omezena na 90km/h. A pokud máš ve hře nastavený „automatický retardér“, tak při překročení této rychlosti (např. jízda z kopce) tahač začne automaticky přibrzďovat pomocí onoho retardéru.

      Každopádně WoTr zakázka neupravuje zvuky, počasí, fyziku ap.
      Ale taky možná plácám hlouposti…

    • #4107
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Z těmito zvuky jsem se nikdy nesetkal,dlc jsem deaktivoval,to,od kterého to začlo,nepomohlo.V amerikách mi to nedělá a podotýkam,že retarder mám odjakživa vyplý.

    • #4108
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Takže chlapi vyřešeno,sice to přetrvává,ale aspon mám další problém za sebou.Vemu to postupně:

      diZZy,neuvědomil jsem si,že mám sledovat,kdy mám ty zvuky a ano dělá to z kopce,ale ne retardér,ten mám vyplý a když jsem ho zapl a začal brzdit,tak ty zvuky tam byly,bohužel tyto zvuky jsou jiné,než které trapí mě.Jsou sice velice podobné,ale ne ty samé.

      Tvrdil jsem,že jsem se s těmi zvuky nikdy nesetkal a taky nebylo kdy,protože jsem nikdy nejezdil s omezovačem a wotr hrají asi měsíc a zvuky začaly,když jsem začal jezdit wotr už jenom v MP a jelikož jsou cesty prázdné,tak zapnu při 90km/h tempomat a jedu li z kopce 91 km/h začnou ty zvuky,přidám li plyn zvuk okamžitě zmizí.Takže to způsobuje zapnutý tempomat.

      • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem Kamil Jet Li.
    • #4110
      morrelo
      Správce

      Jo, to souhlasí, pokud máš chytrý tempomat, protože ten k brzdění využívá retardér. Takže pokud ty zvuky nechceš slyšet úplně, mělo by stačit nastavit si normální tempomat.

    • #4111
      Kamil Jet Li
      Účastník

      Ok díky za radu.Ani mi ty zvuky nevadí,myslel jsem že je něco zase špatně s hrou.

      • Odpověď byla upravena před 8 roky uživatelem Kamil Jet Li.
    • #4113
      Skipper
      Moderátor

      Jak píše morrelo.. Je to jednoznačně chytrý tempomat, který spíná retardér. Otázkou však je, jestli při WoTr zakázce není povolen defaultně. Proto jsi se s ním jinak nesetkal. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.