problém s řadící pákou

Úvodní stránka Fóra Euro Truck Simulator 2 Poradna problém s řadící pákou

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jirka a poslední změna proběhla před 2 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #8736
      Jirka
      Účastník

      Chci se zeptat, dlouho jsem Euro Truck Simulátor 2 ovládal klávesnicí. Teď už mám volant Thrustmaster T300RS GT edition s pedály a řadící páku Thrustmaster TH8A Shifter. Volat a pedály fungují správně, ale řadící páku se mi nedaří rozchodit. Všechny ovladače a firmware mám nejnovější verzi. Zkoušel jsem několik nastavení, ale žádné mi bohužel nefunguje správně. V nastavení jsem viděl, že páka reaguje, ale auto vůbec nereagovalo. Pak se mi podařilo v jiném nastavení rozjet, ale i při rychlostním stupni 6 jsem mohl jet maximálně 33km v hodině. Při dalším nastavení (dělená řadící páka tzn. řadím stupně 1,3,5,7,9,11 nic mezi), jsem mohl jet i 80 km v hodině, ale po pár kilometrech mi auto chcíplo a nedá se s ním rozjet. Mám zařazenou jedničku, plyn na plno, ale když pustím spojku, vždy to chcípne. Můžete mi poradit, jak manuální řadící páku nastavit, aby fungovala správně?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.