Spintires – pád

Úvodní stránka Fóra Off-Topic Spintires – pád

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel morrelo a poslední změna proběhla před 8 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1780
      CarbonUndercover
      Účastník

      Vím že s touhle hrou se to tu nezabývá, ale nenarazil jsem zatim na žádný český web, který by se tim zabýval. Tak budu doufat, že mi tu někdo poradí. Koupil jsem si Spintires. Nějakou dobu to šlapalo v pohodě, včera mi to dvakrát spadlo a dneska když to zapnu, tak to vždycky asi tak do pěti vteřin spadne. Zkusil jsem to reinstalovat a nepomohlo to.
      Log soubor: http://ulozto.cz/x9MU1d2D/spintires-2117156-crash-2016-3-1t15-10-9c0-mdmp

      • Téma bylo upraveno před 8 roky a 4 měsíci uživatelem morrelo.
    • #1790
      morrelo
      Správce

      Tady jsem našel topic, kde řešili stejný problém, stejný kód chyby – http://www.oovee.co.uk/forum/topic/9192-spintires-wont-open/
      K pádu došlo při zápisu nebo čtení paměti, pokud chceš zjistit co přesně, budeš muset kontaktovat vývojáře.

      Každopádně doporučují tam zkusit smazat všechna herní nastavení a data z mezipaměti a přesunout uložené pozice, případně zkusit vypnout antivirový program.

    • #1792
      CarbonUndercover
      Účastník

      No právě že ty nastavení se smazali při tý reinstalaci. I uložený pozice se mi smazaly. A jak smažu ty data z mezipaměti? Jinak ti moc děkuju za ochotu. 😉 Ještě zkusím ten antivir.

    • #1793
      CarbonUndercover
      Účastník

      Tak teď jsem zkusil ten antivir a nepomáhá to.

    • #1794
      morrelo
      Správce

      To nevim, vycházim z toho, co psali na tom fóru, víc tam není.

    • #1795
      Adamo.K
      Účastník

      Mel jsem presne podobny problem.Uz sice mam Spintires cca rok,ale az ted mi taky zacal blbnout s tim,ze mi hra zacala padat z niceho nic.Spustil jsem hru a po chvili me to hodilo do Win.
      A pomohlo mi,kdyz si najedes na Steam a klasicky jako u ETS,kde jsou aktualizace a betaverze.Tak v polozce Betaverze je polozka Legacy (Build) tak to si stahni,ma to nejakych 430 Mb a od te doby mam klid a vse funguje krasne jak ma.

    • #1796
      CarbonUndercover
      Účastník

      Ok, moc díky. Hned jak se dostanu domu k pc, tak to zkusim a napíšu jak jsem dopadl. 🙂

    • #1801
      CarbonUndercover
      Účastník

      Výborně, šlape to. Tak ještě jednou dík. 🙂 🙂 🙂

    • #1802
      Adamo.K
      Účastník

      Nemas za co,hlavne ze se problem vyresil.
      Taky jsem byl z toho divny,kdyz mi hra porad padala.

    • #1803
      morrelo
      Správce

      Teď koukám, že se jednalo o bug, který byl podle všeho dnes vyřešen, na Steamu už můžeš stáhnout aktuální verzi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.