Vzkříšení savu

Úvodní stránka Fóra American Truck Simulator Poradna Vzkříšení savu

  • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Rorys a poslední změna proběhla před 5 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #6477
      Rorys
      Účastník

      Zdarte

      Potřeboval bych radu od někoho, kdo již má zkušenost s Uloženými pozicemi. Pokusím se rozepsat:

      Měl jsem chuť na ATS a tak jsem si je zapl. Hra se spustila, save načetl a mohl jsem razit. Chod hry nebyl vůbec plynulý, pořád se sekakala, tak jsem hru ukončil pomocí ALT+F4. Celkem asi 2x, Hra se načetla, ale v určitou chvíli ,,na cestě“ zamrzla. Když jsem to zkoušel po 3. Hra se mi kousla již při načítání profilu. Musel jsem zvolit restart nouzovým tlačítkem na bedně. Po načteční a rozjetí počítače steam hru potřeboval znovu nainstalovat (?) hra v počítači byla a všechno zůstalo, jen se potřebovala nainstalovat. Když hru spustím, svůj profil tam vůbec nevidím. Když ale nahlížím do dokumentů, tak tam vše je. Jen hra ji nechce načíst. Po době bádání a zkoušení se mi podařilo zjistit, že uložené pozice furt mám. Když si je přesunu do jiného profilu tak je tam vidím. Ale zpátky. V inkriminovaném profulu texťák „controls“ zůstal zachován. Dále žjišťuji že texťáky „config“, „profile.bak.sii“ a „profile.sii“ svůj obsah ztratily. V porovnání v jiném profilu jsou tyto soubory plné (pro mě nesmyslných) znaků. Znamená to tedy, že není již záchrany?

      Když přesunu uložené pozice do jiného profilu tak je hra přečte, zobrazí. Když je chci ale načíst, hra má tu tendenci, ale nic nenačte. Vrátí obrazovku zpět na truck do garáže. Znamená to tedy, že profil musí být kompatibilní k uloženým pozicím?

      Předem děkuji všem za rady 🙂

    • #6479
      Rorys
      Účastník

      + ještě, když jsem vytvářel nový profil po spuštění a nazval ho stejně. Hra mě varovala, jestli chci přepsat ten původní .. Z toho mi vyplývá, že hra o tom „postiženém“ profilu ví, ale nechce ho načíst.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.