Doplnění novinek z Trucks & Trailers a Euro Truck Simulator 2

Opět jsme trochu zaháleli s psaním novinek, ale brzo vám to vynahradíme. Prozatím doplníme co nového se událo za poslední týden kolem vývoje nových her od SCS Software.

Překlady Trucks & Trailers a Euro Truck Simulator 2

Tohle je asi nejdůležitější zpráva v této kompilaci novinek, proto ji dáváme jako první. Totiž vývojáři se po malém průzkumu mezi fanoušky svých her rozhodli, že minimálně část překladů výše zmíněných her do různých jazyků bude probíhat ve spolupráci s komunitou. To umožní překlad do více jazyků a zlevní vývoj hry (profesionální překlad není levná záležitost). Nese to s sebou sice jistá rizika (podvržené, nekvalitní a kradené překlady), ale jsem si jistý že SCS se s tím srovnají a vše proběhne v pořádku.
Pokud to bude možné a žádoucí, rozhodně se hodláme zapojit do vytváření českého překladu, i kdyby mělo jít jen o kontrolu textů.

Změna vzhledu oficiálního webu SCS Software

Oficiální web firmy SCS Software (http://www.scssoft.com) prošel před pár dny výraznými změnami. Nutno podotknout že k lepšímu, a já ještě dodávám „konečně!“. Stránky vypadají moderněji a jsou přehlednější. Jinak obsah je víceméně stejný jako byl – tj. seznam her které SCS vytvořili, galerie a další základní informace.

Rozhovor pro Blog do Caminhoneiro

CEO (výkonný ředitel?) SCS Software, Pavel Šebor, poskytl krátký rozhovor pro brazilský portál Blog do Caminhoneiro. O čem portál pojednává, se nás neptejte, portugalsky tu nikdo neumí, ale zjevně to bude něco s nákladní silniční dopravou. Bohužel i článek je v brazilské portugalštině, takže vám neřekneme o co v něm jde, ale na konci článku jsou alespoň otázky a odpovědi ve své původní, tj. anglické, podobě. Pokud umíte anglicky, můžete si počíst, ale nic moc nového se stejně nedozvíte. Snad jediný důležitý fakt (z našeho pohledu), který ale doufejme všem soudným lidem už došel, je, že v ETS 2 nebude žádný multiplayer.

Distribuce her od SCS Software v Brazílii

SCS se již nějakou dobu snaží získat distributora v Brazílii. Tamní trh je velký, a kamionová doprava velice rozšířená, takže potenciálních zákazníků tam je určitě dost. Zatím ale nebyli schopni s žádným tamním herním distributorem navázat obchodní vztahy.
Ale nakonec se díky brazilským fanouškům truckových her snad podaří distributora najít. Jistý Vinícius (nevíme zda jde o jméno nebo přezdívku) zařídil kontakt s nejmenovanou společností, a SCS nyní jednají o distribuci svých her. Zatím není nic jisté, ale přejme vývojářům aby vše dopadlo dobře, a oni v Brazílii prodali co nejvíce legálních kopií svých her.

Obrázky z vývoje mapy ETS 2 – Pražský okruh

Novinka 1 Novinka 2

Velikonoční obrázky Trucks & Trailers

Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5

Zveřejnit odpověď