Herní režimy v Euro Truck Simulator 2

V připravovaném ETS 2 bude (podle všeho) podobná kampaň jako v GTS. To znamená, že začnete jako zaměstnanec a budete vozit předdefinované zakázky, a až si vyděláte dost, můžete založit vlastní firmu. Ale je tu jedna velká změna. I ve chvíli, kdy povedete vlastní firmu, můžete vzít zakázku od někoho jiného, vyfasujete tahač s nákladem, dostanete trasu, a hurá na silnici.

Jde více méně o spojení herních módů, které jsme mohli vidět už v minulosti. Kampaň je zjevně inspirované GTS/UKTS, přičemž myšlenka „quick-game“ se naposledy objevila v 18WoS – ALH (vybrali jste si tahač, náklad, trasu, a jeli jste, žádné zdlouhavé vedení firmy).

Zmíněné braní zakázek je do hry přidáno hlavně kvůli mladším hráčů, kteří se nechtějí pachtit s vedením firmy, ale vyhovuje jim vybrat si zakázku a rovnou „do toho“, žádné tanečky kolem. To ale neznamená, že si nemůžete zajet cizí zakázku, i když máte vybudovanou prosperující společnost, můžete se tak totiž dostat i k věcem (tahače, náklady), ke kterým zatím sami nemáte přístup, případně dostanete pěknou odměnu.

Novinka 1
Novinka 2 Novinka 3

Napsat komentář