Euro Truck Simulator portován na Mac OS X, druhý projekt od SCS Software

Po delší odmlce se opět hlásíme s pravidelnou dávkou novinek ze světa truck simulátorů. Jako první zde máme souhrnné informace a v následujících novinkách na vás čeká spousta obrázků a jedno video. Tak pojďme na to…

Euro Truck Simulator portován na Mac OS X

Stejně jako minulý rok Bus Driver se na operační systém MAC OS X dostává i legendární Euro Truck Simulator. Opět si ho můžete zakoupit na Mac App Store. Jediný nedostatek na této verzi je, že stále nepodporuje jakékoliv volanty či gamepady, což by ovšem mělo být brzy opraveno v nadcházejícím updatu. Pokud jste tedy vlastníky tohoto operačního systému, rozhodně neváhejte o koupi, pomůžete tak i vývoji připravovaného ETS 2.

Novinka 1

Druhý projekt od SCS Software

SCS Software taktéž ohlásili další „předehru“ pro ETS 2. Nic oficiálně ještě prozrazeno nebylo, každopádně s největší pravděpodobností se bude jednat o hru s názvem Scania Truck Driver. Principiálně půjde o obdobu T&T ovšem s novými vymoženostmi a hlavně důrazem na značku Scania. Na internet již uniklo několik neoficiálních obrázků ze hry, ale jelikož není nic potvrzeno, nemá smysl je sem dávat. Nemyslete si, že se tím nějak prodlouží vydání ETS 2, právě naopak. Vývojáři tak mají možnost získat další zkušenosti a hlavně peníze pro své nadcházející projekty, z čehož vyplývá, že koupí určitě neprohloupíte.

Zveřejnit odpověď