Soutěž o Euro Truck Simulator 2 již začala, vychází patch 1.3.0 pro STDS

Sice píšeme tuto novinku s malým zpožděním, tento víkend se již každopádně rozběhla soutěž o 3 aktivační klíče na Euro Truck Simulator 2, nechte tudíž všeho být a vrhněte se na stažení nejnovější aktualizace pro Scania Truck Driving Simulator.

Jak už jsme několikrát informovali, během tohoto víkendu máte šanci vyhrát 3 aktivační klíče na Euro Truck Simulator 2. Soutěží se samozřejmě ve hře Scania Truck Driving Simulator, kde je úkolem projet novou nebezpečnou jízdu nazvanou „Opusťte přístav!“ v co nejrychlejším čase. 3 nejlepší výsledky, které budou v žebříčku zaznamenány v neděli 5. 8. 2012 ve 22:00 středoevropského času, budou obdařeny již zmiňovanými aktivačními klíči, jakmile hra vyjde ve své digitální podobě.

Pravidla soutěže nechtělo SCS Software nijak komplikovat, takže jsou velice prostá – nepodvádějte (výsledky se budou prohlížet ze záznamu) a snažte se vydat ze sebe vše a zajet co nejlepší čas. Soutěže se můžou zúčastnit jak vlastníci digitální verze zakoupené na oficiálních stránkách, tak majitelé fyzické originální kopie zakoupené u jakéhokoliv z oficiálních distributorů hry. Výherci budou kontaktováni hned v pondělí pomocí jejich emailu uvedeného při registraci na oficiálních stránkách hry. Výsledky se zveřejní na blogu a sociálních sítích vývojářů a také se vytvoří video z nejlepšího výkonu.

Nezapomeňte, že je potřeba restartovat databázi kvůli nejnovější aktualizaci, tudíž je možné, že oficiální stránky hry a herní servery můžou být dočasně nedostupné. Také ještě malá informace pro betatestery. Jejich výsledky se nebudou do soutěže zařazovat, jelikož pochopitelně měli na trénování o mnoho více času než ostatní.

A na závěr jako obvykle přinášíme oficiální výpis obsahu a odkaz ke stažení tohoto patche:

  • Přidány dvě nové, bonusové „Nebezpečné jízdy“.
  • Opravena nedostupnost 50. bonusu ve hře, který nebyl vidět a tudíž ani nešel sebrat.
  • Přidána možnost upravovat vykreslovanou vzdálenost HUD zrcátek.
  • Hlasitost rádia nyní ovlivňuje také hlavní nastavení zvuku.
  • Modeři již můžou v herních souborech změnit limit omezovače rychlosti.
  • Opraveno řízení posuvníků některých ovladačů.
  • Několik oprav a úprav překladu.

Pro stažení patche 1.3.0 můžete využít těchto odkazů ke stažení.

Novinka 1

Zveřejnit odpověď