Výsledky víkendové soutěže o Euro Truck Simulator 2

Vývojáři nezaháleli a k víkendové soutěži již zveřejnili výherce, kterých nakonec nebylo jenom tři. Také oproti původně plánovanému jednomu videu z nejlepšího výkonu jsme se dočkali i druhého, které porovnává 3 nejlepší časy zároveň.

Vzhledem k tomu, že výsledky byly velmi těsné, rozhodli se vývojáři darovat aktivační klíč na Euro Truck Simulator 2 také čtvrtému nejlepším času! Tím čtvrtým je dokonce slovenský hráč, takže rozhodně posíláme speciální gratulaci našim sousedům. Níže se již můžete podívat na nejlepší výkon, který podal hráč Rou10 z Dánska s časem 0:53.16.

Dalšími výherci jsou Astoria711 z Japonska s časem 0:54.18, easynote z Portugalska s časem 0:54.71 a také nemesis99 ze Slovenska s časem 0:54.91. V druhém videu níže jsou porovnány 3 nejlepší časy.

K těmto záznamům podali vývojáři také vyjádření, že pořizování záznamů jako takové není tak využívané, jak se očekávalo. K účasti v soutěžích a vůbec ke sledování a porovnávání záznamů je potřeba být zaregistrován na oficiálních stránkách hry, jenomže vývojáři odhadují počet zaregistrovaných na méně než 20% z celkového počtu prodaných kusů hry. Vývojáři se tudíž rozhodli v jednom z nadcházejících updatů tuto záležitost upravit, a to tak, že sledování záznamů povolí i neregistrovaným hráčům. Přemýšlelo se už o uvolnění záznamů přímo při vydání hry, vývojáři se ovšem obávali návalu počátečních pirátů, kteří by mohli způsobit přetížení databáze a podobné DDoS problémy.
Výherci by každopádně měli být kontaktováni emailem během dneška, případně nejpozději do zítřejšího rána, kde bude jejich výhra oficiálně potvrzena.

Všem výhercům gratulujeme!

Zveřejnit odpověď