Soutěž s Comgad o Euro Truck Simulator 2 Gold a další ceny

Soutěž již skončila.

Zhruba po roce tu máme další soutěž se společností Comgad o originálky her od SCS Software. Tentokrát je nadílka výjimečně bohatá, v banku je totiž celkem deset cen: třikrát Euro Truck Simulator 2 Gold, to jest ETS2 i s DLC Na východ!, plus ke každému ETS2 Gold jeden Steam klíč k DLC Halloween Paint Jobs jako dárek přímo od SCS Software, třikrát CD se samostatným rozšířením Na východ!, dvakrát Scania Truck Driving Simulator a dvakrát Trucks & Trailers. Vše samozřejmě s profesionálním českým i slovenským překladem.
Ceny jsou dle nás vynikající a je jich hodně, tak na co ještě čekáte?! Stačí správně odpovědět na tři soutěžní otázky a odpověď poslat na níže uvedenou adresu. I když neznáte odpovědi, nezoufejte, můžete si tipnout anebo se pokusit odpověď najít u nás na webu. A i když už hry, o které soutěžíme, vlastníte, i tak se můžete zúčastnit – za chvíli budou Vánoce a určitě ve svém okolí najdete někoho, koho budete moci obdarovat.


ETS2 hry T T STDS ETS2 Na vychod ETS2 Gold

Soutěžní otázka #1:

Který z uvedených tahačů není ve hře Trucks & Trailers?

a) DAF XF
b) Mercedes Actros
c) Renault Premium

Soutěžní otázka #2:

Který stát byl přidán v rozšíření Na východ!?

a) Polsko
b) Maďarsko
c) Slovensko

Soutěžní otázka #3:

Kterou z těchto dovedností můžete rozvíjet v Euro Truck Simulator 2?

a) Těžký náklad
b) Nebezpečný náklad
c) Křehký náklad

Odpovědi posílejte na e-mail svetsim@seznam.cz. Mimo správných odpovědí uveďte své celé jméno a kontaktní e-mail (uvádějte vždy, i když je stejný jako ten, ze kterého píšete), jako předmět mailu napište "Soutěž 2013 – ETS2" (bez uvozovek).
Soutěž končí v pátek 22. 11. 2013 ve 23:59. Výherci budou kontaktováni pomocí uvedených mailů, a veřejné vyhlášení proběhne během následujícího týdne.
Výherci budou vybráni ze správných odpovědí na základě jednoduchého matematického pravidla, ovšem přesné parametry nebudeme dopředu prozrazovat, abyste nemohli příliš kalkulovat.
Zde máte příklad, jak by měl obsah mailu vypadat (pochopitelně minimálně odpověď bude jiná):

Nepište! Soutěž již skončila.

Odpověď na 1. otázku: 1) bílá
Odpověď na 2. otázku: 3) patnáct
Odpověď na 3. otázku: 2) Praha
Josef Novák
j.novak@email.cz


Sponzor soutěže:
Comgad logo

Doplňující informace a pravidla soutěže:

Organizátorem soutěže je společnost Computer Games Distribution s.r.o. se sídlem Na Máchovně 1610, Beroun, PSČ 266 01, IČO 259 11 546.

Soutěže se mohou účastnit občané České a Slovenské republiky. Výherce bude o výhře vyrozuměn e-mailem a bude mu poskytnuta informace o vydání výhry. Výhra bude výherci dodána nejpozději do 15 pracovních dnů od ukončení soutěže. Pokud výherce do 7 pracovních dní neodpoví na e-mail nebo neposkytne potřebné informace k vydání výhry, jeho cena se posouvá na dalšího účastníka soutěže.

Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Computer Games Distribution s.r.o., osoby jim blízké a ostatní smluvní partneři organizátora i technického zajišťovatele zúčastnění na této akci a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností nebo osoba jim blízká, cena se neodevzdá a propadá.

Ceny není možné vymáhat právní cestou. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící souhlas s těmito pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím nahlášených v e-mailu pouze pro účely doručení výhry. Poskytnutí údajů je dobrovolné.

Odpovědnost pořadatele a organizátora soutěže za případné vady výhry se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Pořadatel a organizátor tak nejsou vůči soutěžícím jinak zavázáni a soutěžící nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany pořadatele nebo organizátora než ta uvedená v těchto pravidlech.

Organizátor soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Organizátor soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu marketing@comgad.cz

Zveřejnit odpověď