Mnoho projektů, jeden cíl, nové obrázky z American Truck Simulator

Přestože to trvá déle, než se očekávalo, SCS Software stále usilovně pracuje na dokončení American Truck Simulator: California a pro zpříjemnění nekonečného čekání připravilo další várku obrázků, tentokrát panoramatických.

Novinka 1

Důvodem čekání podle slov vývojářů je, že nám chtějí dát všechno. Euro Truck Simulator 2 byl velký úspěch, a proto je stále vylepšován a rozšiřován. Když už v tom vývojáři jsou, rozhodli se expandovat přes oceán a rozšířit tak fanouškovskou základnu žánru truck simulátorů. A protože je potřeba jít s dobou, vznikl také doplňkový projekt World of Trucks.

Novinka 2

Vývojáři také přidávají funkce a infrastrukturu pro podporu virtuálních firem a multiplayeru. Stejně tak chtějí představit ve svých hrách jiné druhy vozidel než jen tahače a zároveň neustále vylepšovat grafický engine a optimalizaci. A s tím vším se ještě musí přizpůsobovat modifikacím, aby jim úplně neznemožnili funkčnost.

Novinka 3

Aby se to vše zvládalo, od vydání ETS 2 se počet zaměstnanců v SCS Software zvýšil více než třikrát. Jednotliví zaměstnanci jsou pak rozděleni do několika týmů, přičemž všichni sdílejí stejný základ od týmu programátorů.

Novinka 4

Vývojáři se neustále snaží přizpůsobovat svůj vydavatelský plán aktuálním podmínkám. Někdy se musí vrátit o jeden či dva kroky zpět, stále jsou si však jisti, že nakonec vydají všechno co začali. Velmi brzy se můžeme těšit na výrazný posun platformy World of Trucks, blíží se vydání American Truck Simulator a v příštím roce nás čekají velké novinky pro Euro Truck Simulator 2.

Novinka 5

Zveřejnit odpověď