Informace o nových tahačích pro ATS a ETS 2

Doposud nebylo jasné, kteréže to tahače nakonec budou při vydání v American Truck Simulator. Vývojáři ale konečně přišli s oficiálním vyjádřením.

V průběhu minulého roku bylo zveřejněno spoustu screenshotů z ATS, na kterých byly mimo jiné i tahače Kenworth W900 a Volvo VNL 780. V poslední době ale tyto tahače ze screenshotů vymizely – důvodem jsou opět licence. Původně měly být při vydání ve hře alespoň 4 tahače, jednání o licencích se ale značně prodloužilo. V den vydání 3. února budou tedy ve hře pouze dva tahače, a sice Kenworth T680 a Peterbilt 579.

Novinka 1 Novinka 2

Jakmile bude hra vydána, vývojáři očekávají, že budou mít silnější nástroj pro vyjednávání licencí, a sice úspěšnou hru se silnou komunitou. Stejně tomu tak bylo i v případě ETS 2, kdy bylo mnoho licencí získáno díky fanouškům. Pár týdnů po vydání nás každopádně čekají další dva tahače, Kenworth W900 a Peterbilt 389, které budou samozřejmě zdarma jako součást aktualizace hry.

Novinka 3 Novinka 4

V přípavě je samozřejmě několik dalších tahačů, dokud ale vývojáři nezískají potřebné licence, tak se ve hře neobjeví. Následující obrázky tedy považujte za čistě ilustrační, tyto tahače se mohou, ale také nemusí ve hře objevit.

Novinka 5 Novinka 6 Novinka 7

A na závěr malá ochutnávka, co se chystá pro Euro Truck Simulator 2. Na snímku níže můžete vidět připravovaný Renault Range T jedoucí po ne tak ledajaké silnici. Konkrétně se jedná o silnici někde v jižní Francii, vývojáři tak dali jasně najevo, které další mapové rozšíření nás čeká.

Novinka 8

10 komentářů

Napsat komentář