Začíná nová éra webu SvětSim

K příležitosti vydání nového American Truck Simulator jsme se rozhodli pro kompletní modernizaci webu SvětSim a zároveň jeho přesunutí na novou doménu. Důvody toho kroku jsou zřejmé – původní stránky už měly za sebou několik let a mezitím se webové technologie vyvinuly závratnou rychlostí. Přešli jsme tedy na redakční systém WordPress umožňující pohodlnou správu stránek těchto rozměrů a zároveň podporující nejnovější verze webových technologií.

Celé nové stránky jsou responzivní, takže si je užijete i na malém tabletu stejně jako na velkém monitoru. Zdrojový kód jsme přizpůsobily standardu nejnovější verze HTML 5 a jsme připraveni i na přechod k PHP verze 7, díky čemuž byste měli pocítit o něco rychlejší načítání stránek i na pomalejších strojích.

Z původního webu jsme přesunuli všechny stránky s informacemi o hrách, může se ale výjimečně stát, že se některé nezobrazí správně, přecejenom při přesunu kolem 100 stránek s rozáshlým obsahem by bylo divné, kdyby se vše obešlo bez problémů. Bohužel se nám ale nepodařilo přesunout uživatelské účty a s tím související fórum a komentáře. Pokud tedy máte zájem, budeme velmi rádi, když se u nás opět zaregistrujete a podělíte se s námi o vaše dojmy, náměty či připomínky dolů do komentářů nebo do shoutboxu. Fórum plánujeme obnovit co nejdříve.

Doufáme, že se vám nový web líbí minimálně stejně jako nám a obnovíme zde přátelskou komunitu, která byla na původním webu. Příjemné prohlížení vám za celý tým přeje Adam Fojtík – zakladatel webu SvětSim.

A abych nezapomněl, současně se spuštěním webu spouštíme také soutěž o sběratelskou edici American Truck Simulator a dvě standardní edice, tak neváhejte a zapojte se!

Logo SvětSim

Zveřejnit odpověď