První obrázky z rozšíření Arizona pro American Truck Simulator

SCS Software začalo pracovat na rozšíření státu Arizona několik týdnů před vydáním American Truck Simulator. Velká část nové mapy už je dokončena, přesto ještě vývojáře čeká pár měsíců náročného vývoje a posléze testování a dolaďování. Zvažováno je také otevřené testování, prozatím nám však budou muset stačit první zveřejněné screenshoty.

Jen pro připomenutí, rozšíření Arizona bude zdarma pro všechny majitele American Truck Simulator.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6 Novinka 7

5 comments

  1. Ja se jen bojim toho,aby Arizona nevypada az moc podobne jako Nevada,prece jen to jsou dva poustni staty,ktere maji k sobe velice blizko.Tak jen,abychom poznali rozdil,jestli jsem v Arizone nebo v Nevade,ale urcite se uz nemuzu dockat na novy Update,protoze zakladni mapu uz mam take projetou skrz na skrz a chtelo by to neco noveho co me opet k ATS pritahne.Momentalne jsem se zase vratil k ETS.

  2. Na druhou stranu, kdyby to bylo jedno DLC za druhým, tak zase 99% lidí bude nadávat, že to je málo kvalitní a, že by byli radši za pomalejší, ale o to kvalitnější vývoj. Prostě si člověk nevybere. Buďme rádi, že na tom makají, ta rychlost se dá vydržet a doufejme, že se to odrazí na kvalitě v tom pozitivním slova smyslu.

Zveřejnit odpověď