Nové typy průmyslu v rozšíření Francie pro Euro Truck Simulator 2

S každým mapovým rozšířením se vývojáři z SCS Software snaží vymyslet nová místa, kam zajet. A to nejenom nové scenérie dané země, ale také nová místa pro vykládku, kde se kupříkladu obtížněji manévruje s návěsem. Zároveň do hry chtějí přenést snadno zapamatovatelná místa podle jejich skutečných předloh.

To samé bude samozřejmě platit i pro připravované DLC Vive la France pro Euro Truck Simulator 2. Francouzský průmysl poskytuje tvůrcům mnoho příležitostí, zejména jaderné elektrárny, které vyrábí 75% celkové spotřeby elektrické energie ve Francii, takže je jasné, který nový průmysl se ve hře objeví.

Na následujících snímcích si můžete prohlédnout, jak ve hře momentálně vypadá rozsáhlý komplex jaderných elektráren v oblasti Civaux and Saint-Laurent.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

19 comments

 1. Každé další rozšíření a vylepšení základní hry je dobré pro všechny.Ale dost hráčů má základní mapu projetou na 100% a větší Francie bude otázkou jednoho měsíce maximálně a zájem se opět sníží.Stále jezdím obě hry rozšířené o další mapy s 20 řidiči včetně ATS.Mario map 11.6 pokrývá zatím Francii dostatečně a je zajímavé,že dokázal brazilskou část této mapy dostat i do ATS, i když obě mapy jsou vytvořeny s ets 2 a map ostatních.Jen umístnění by bylo určitě lepší dole a přístup je do jižní Ameriky zatím jen trajekty do základní mapy.Mapa je dost velká a na slabších počítačích se načítá i 20 minut,ale i přesto ji jezdí.Mě se načte do dvou minut.

 2. Pro me neni dulezite kdy rozsireni vyjde,ale to,ze vidim,ze vyvojari neusinaji na vavrinech a stale se snazi hru rozsirovat,jako napr. ted Francii.
  Zatim hraji stale ATS,protoze me bavi nachazet nove trasy,kde jsem jeste nebyl a hlavne me stale bavi vykladky,ktere jsou nekdy opravdu velmi tezke a jeste kdyz si ji strihnu s W900,kdy se musim orientovat jen podle zpetnych,to je vyzva.
  Ale jakmile vyjde Francie,tak se vracim zpet k ETS a me Scanii 🙂

 3. Dúfam , že týmto pribudnú aj nové typy návesov… Nemám na mysli ten z druhého obrázka, pretože keď dobre viem, tak tento náves bol predstavený aj na obrázku zo Škandinávie a doteraz nikde nič a ani mi nechýba…
  Privítal by som rôzne typy cisternových, poľnohospodárske na prepravu repy, kukurice a pod. …
  Zatiaľ čo čakáme na tandem-y, mohli by prekvapiť s novými návesmi a pridať to ako súčasť patch-u ku Francúzsku…

      1. Hellforce: Ako o čo ti ide ? Chceš hádku ? A zas dookola to isté… Ty rýpeš, ja som nič zle nenapísal…
       suri03: Nič v zlom, ale čítať neviem kde, že vtedy a vtedy je iba výplod fantázie niekoho ako to bolo s American Truck Simulator-om, niekto povedal tak druhí tak… dokým nie je oficiálne oznámene, tak môže si hovoriť kto chce, že kedy…
       Vydanie medzi Going East a Škandináviou bolo 20 mesiacov, takže očakávať, že by to urobili za jeden rok a nejaké „drobné“ je nereálne…

Zveřejnit odpověď