Pokročilé připojování návěsů v American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2

V chystaném veřejném testování nových aktualizací pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2 budete mít možnost vyzkoušet novou funkci ve hře nazvanou pokročilé připojování návěsů. Než si tuto funkci podrobněji popíšeme, koukněte na následující ukázku, která hovoří za vše.

Pokročilé připojování návěsů je volitelnou funkcí, takže ji nejprve budete muset aktivovat v nastavení. Než tak ale učiníte, ujistěte se, že umíte precizně couvat.

Stávající systém umožňuje připojit návěs velmi jednoduše najetím k přibližné poloze čepu návěsu a zároveň lze podvádět přijetím tahače z úhlu. Nový systém používá kompletní simulaci kolizí čepu návěsu a točnice tahače, díky čemuž budete vystavěni stejné výzvě jako řidiči ve skutečnosti. Pro začátečníky to samozřejmě nebude jednoduché, proto ve hře zůstává standardně aktivovaný zjednodušený systém připojování návěsů.

A jak jste si mohli všimnout ve videu, kromě simulace kolizí čepu návěsu a točnice tahače přidali vývojáři také animaci zdvihání a snižování podpěr některých návěsů.


Ve videu výše můžete najít také některé připravované tuningové předměty pro Euro Truck Simulator 2. Pokud je zpozorujete, neváhejte se s námi podělit v komentářích.

25 comments

  1. Pingback: Artigo Completo
      1. Tak určitě to bude o přesnosti,o tom žádná.A je to jen dobře,že nechají i to jednodušší.Zase se ta hra trochu přibližuje k realitě.Už vidím v MP jak tam s tím některý (nevhodné slovo) bojujou.Když koukám občas jak tam ty tahače st ím přívěsem lámou protože chtějí bejt in a mají to složitější parkování,jsem mrtvej smíchy.Přiznám se bez mučení,že to složitější parkování v MP nepoužívám

Zveřejnit odpověď