Vychází DLC National Window Flags pro ETS 2, které můžete získat zdarma

Jsou určité speciální události, při kterých správný sportovní fanoušek zkrátka musí podpořit svůj tým. Toho využili i vývojáři z SCS Software a přicházejí s novým kosmetickým DLC pro Euro Truck Simulator 2, díky němuž si můžete ozdobit svůj tahač národními vlaječkami. Načasování vydání tohoto DLC samozřejmě není náhodné, evropští fotbaloví fanoušci určitě chápou.

DLC National Window Flags obsahuje přídavné vlaječky takřka všech zemí světa podle Mezinárodní organizace pro normalizaci, které lze umístit nad boční okna svého tahače. Tento typ dekorace nejspíš není pro každodenní použití, ale pro velké sportovní akce nebo třeba národní svátky se určitě bude hodit. A pro větší efekt můžete samozřejmě vlaječky kombinovat s příslušnými tematickými nátěry třeba tak, jak je ukázáno na screenshotech níže.


Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.


Novinka 1
Novinka 2
Novinka 3

Získejte DLC National Window Flags zdarma

Aby vývojáři propagovali vylepšené externí World of Trucks zakázky v nových aktualizacích, přichystali časově omezenou nabídku, ve které může každý velmi jednoduše získat aktivační klíč k DLC National Window Flags zcela zdarma.

Úkolem je v rozmezí od 8. 6. 2016 do půlnoci 15. 6. 2016 doručit alespoň 3 externí zakázky přes World of Trucks v ETS2. Aby se zamezilo podvádění s extrémně krátkými zakázkami, kontrakt musí mít vzdálenost minimálně 200 km, přičemž vzdálenost ujetá trajektem se nepočítá.

Vývojáři budou odesílat aktivační klíče po částech vždy jednou denně, takže po dokončení potřebného úkolu může trvat až 24 hodin, než na World of Trucks dostanete zprávu s aktivačním klíčem.

34 comments

      1. Jsem nechápal.Grolldir,že si je vysoutěží,druhý mu říkal,že mu pošle klíč,že prej je nechce vlastnit,tak si je Grolldir aktivoval,vyzkoušel v opravně,řekl že jsou hnusné 🙂 ,třetí poznamel „myslíte,že vlají jak maj?“a začli zase hrát ATS.Je pravda,že nejsou hezké když tam tak nehybně jsou nastrčené,bohudík za jízdy se změní v něco užásného.Kdyby vyzkoušeli jízdu,věřím že by změnili názor.

Zveřejnit odpověď