Neobvyklé kruhové objezdy v rozšíření Francie pro Euro Truck Simulator 2

Oči evropských fotbalových fanoušků se v těchto dnech upírají k turnaji, který se koná ve Francii. Vývojáři mají ovšem i své vlastní důvody, proč bychom se měli zaměřit právě na tuto zemi a její geografii. Tentokrát nám totiž odhalují vylepšené kruhové objezdy, které jsou v přípravě pro DLC Vive La France. Nejedná se o plochy plné trávy a křoví, ale o jedinečné a scénické kruhové objezdy z reálného světa.

Když už došlo na řeč o sportovních fanoušcích a Francii, přes 22 tisíc hráčů již získalo klíč k DLC National Window Flags. Vlajky jsou užitečné nejen pro Evropany, kteří jsou aktuálně posedlí turnajem EURO 2016, ale také pro Američany a jejich turnaj Copa América konající se ve stejnou dobu.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

Veškeré známe informace o rozšíření Francie naleznete v této sekci a všechny doposud publikované screenshoty naleznete ve fotogalerii.

11 comments

        1. Když si vzpomenu třeba na hry od Codemaster tak je to nebe a dudy.Ti vydali třo Gridy a jediný co do tý hry byly vražený akorát nějaký vozítka.Pamatuju,že do DIRT 3 byla po roce daná Rally Monaco a to bylo vše.A ted co vím taky v DIRT Rally se vlastně od 5 dubna nic nezměnilo.I když doufám,že přibudou nějaký tratě ale stejně,takový firma by měla na tom makat více.Bohužel u jiných her nevím jak to chodí,jiný nehraju

Zveřejnit odpověď