Vylepšený DAF XF 105 pro Euro Truck Simulator 2 již brzy

Vyjednávání licencí pro použití reálných značek tahačů je obvykle běh na velmi dlouhou trať, a to i přes velkou pomoc ze strany fanoušků, kteří nepřetržitě žádají výrobce na jejich sociálních sítích. Nicméně vývojáři doufají, že nám v tomto ohledu budou moci brzy oznámit dobré zprávy.

Mezitím ovšem začaly práce na přepracování již existujícího modelu tahače DAF XF 105, jehož kvalita zpracování poněkud zaostávala mezi ostatními tahači ve hře. Na snímcích níže si můžete všimnout podobnosti s modifikovaným tahačem DAF XF od známého modera 50keda. Není tomu náhodou, 50keda je jedním z moderů, které SCS Software najalo jakožto profesionální vývojáře. Nový DAF XF 105 nebude ovšem pouhé sloučení již existující modifikace do hry, ale celý model získá přepracované textury a některé části tahače. Jeho vydání je naplánováno na nadcházející update 1.25 pro Euro Truck Simulator 2.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6

17 comments

    1. Taky to nějak nechápu.Když si budu chtít nějakej profil najít tak si ho najdu a když ne,tak se taky houbeles stane.A jak píšeš o svém profilu,nevím co se s ním děje a je mi to též vcelku šumák.Možná by nebylo od věci,tuhle „novotu“ brzy zarazit.Tady to nemá co dělat pod článkem.Měli by si ti,co tak stojí o podporu profilu založit téma a a naplácat si tam ty svoje odkazy.Ale je to můj názor

 1. Abych rekl pravdu,tak jsem rad za kazde nove vylepseni a zlepseni stavajici hry.Nemusim mit kvanta noveho obsahu,klidne mi staci jen drobne upravy,co se tyce tahacu,mapy a celkove hry.
  Za kazdou novinku jsem jen rad a urcite v novem patchi 1.25 bude i nastaveni volantu,tak ze to budou hned 2 krasne novinky najednou ( vylepseny DAF a nove nastaveni volantu ) co vic si jen prat.

 2. Som rád, že SCS začalo aj nato myslieť, že treba určité modely vylepšiť čo sa týka kvality spracovania a podobne…ale skôr by som teraz privítal rebuild MAN-u TGX, pretože u mňa je MAN na prvom mieste, ale pri takom spracovaní v akom je teraz… by som povedal, že je najhoršie spracovaní z môjho pohľadu…
  Dúfam, že dôjde čoskoro aj na prestavbu návesov, pretože je tam vidieť ten rozdiel čo sa týka spracovania modelu, textúr, dorobiť určité detaily oproti takému Mercedes-u Actros Euro 6 a pod.

 3. Super, osobně se mi 105 líbí více než to nové XF. Ale v ETS2 jsem s nim moc nejezdil, protože ty dva polygony, ze kterých se skládal byl humus.

  A celkově, kdyby se SCS vydalo touto cestou (předělání prvních tahačů, návěsů a původní části mapy), tak bych byl velice rád. Více než za nějaké nové tahače, rozšíření mapy ap.

  A zítra má ten nový update vyjít, jo 😀

Zveřejnit odpověď