Pár screenshotů ze zvětšené mapy American Truck Simulator

Oznámení zvětšení měřítka mapy v American Truck Simulator zanechalo od hráčů velmi pozitivní reakce, což vývojářům potvrdilo, že se rozhodli správně. Dnes nám v této souvislosti přinášejí 4 nové screenshoty z vylepšených oblastí.

Novinka 1
Unikátní odpočívadlo na jedné z nových silnic v Arizoně.
Novinka 2
Donner Pass – tento slavný horský průsmyk protínají klikaté silnice. Vývojáři se zde snaží věrně zobrazit různé výškové profily.
Novinka 3
Velká část silnice I-80 mezi městy Sacramento a Oakland chyběla. Nyní bude přidána spolu se svými unikátními křižovatkami včetně nadjezdu přes silnici I-580.
Novinka 4
Silnice US-60 poblíž města Show Low – zde si můžete všimnout nových krajinných prvků.

18 komentářů

 1. Jednim slovem parada,tohle je presne to co hra potrebuje,poradne natahnout a rozsirit zakladni mapu at nejsou mesta tak moc blizko u sebe.Je mozne,ze se zlepsi i optimalizace na slabsich PC sestavach,kdyz budou mesta od sebe vice vzdalena a bude mezi nema jen krajina s ruznymi domky atd.
  PS:Jestli vyjde novy patch jak na ATS i ETS2 Francie najednou,tak nevim co budu drive hrat,to bude silene.

      1. Hezky tady špekulujeme,jen co je pravda.Ale musím souhlasit s tím,co si napsal.Též si myslím,že ETS2 bude dříve,i když obě hry prý dělají nezávisle na sobě,byly by sami proti sobě to vydávat najednou.Spousta lidí to střídá (já mezi ně nepatřím) takže to asi bude první ETS2 a potom ATS.Sice ETS2 nejezdím ale až vyjde DLC tak je jasný,že ho budu kupovat.Ale radši bych už něco novýho u ATS.Hrozně by mě zajímalo jak to vypadá s Peterbiltem.Žádný info,nikde nic.

  1. Tak první zmínka o „natažení“ mapy v ATS se objevila aspon tady 23.června,tak jsem tak v duchu předpokládal,že by se mohli s něčím ukázat.Spíše jsem to čekal po prázdninách ale když to ukázali ted taky dobře.Jen by mě zajímalo,jestli makají i na dalším DLC,tady na mapách.Pokud se nepletu,tohle natahování je jaksi mimo placení,takže nějakej peníz za novou mapu by se jim určitě hodil

Napsat komentář