TruckersMP byl aktualizován na verzi 0.2.1.0.2

Po měsíci přichází aktualizace TruckersMP, která přináší zejména opravy problémových věcí a také testování 2800 slotů pro hráče na serveru EU2.

Změny, které update 0.2.1.0.2 přináší:

  • Opraveny pády.
  • Opravena synchronizace.
  • Testování 2800 slotů na serveru EU2.

Nejnovější verzi TruckersMP si můžete stáhnout z oficiálních stránek po přihlášení.
Přehled všech doposud vydaných aktualizací pro TruckersMP naleznete zde.


TruckersMP logo

6 komentářů

  1. Jen tak mimochodem,kdo jezdí v MP ATS,dávejte si pozor na jednoho blba „jake?“,jezdí s majáky jako admin a trefuje auta.Včera a dnes mě nachytal i když bez poškození a navíc,nebyl jsem sám.Hledal jsem nějakej report u MP ATS ale nic jsem nenašel.Takže bacha.
    Jo a ještě takový upozornění.Jezdí tam nějakej slovák,bohužel jediný co vím tak jeho nick začíná na „t“.Vím není to dobrá indicie ale jedno vím jistě.Ten jedinec je bud slepej,barvoslepej a nebo ouplně hloupej.Na křižovatce mě vidí,že jedu ale stejně se rozjede na červenou,nebo vyjíždí s pumpy do proti směru a málem do mě.Není to moc dobrá informace,ale aspon něco.Zkusím příště o více podrobností.

      1. A nemusí to bejt dítě.V ETS2 se mi párkrát stalo,že mě nabral blb i v půl druhý ráno takž se nemusí ani jednat o dítě.Ono i mezi dospělýma jsou „děti“.Ale moc to neřeším.Po pravdě si mnohokrát říkám,jestli je likvidační MP nebo singl.U mě je to singl.Tak pitomý „íáčka“ jsem už dlouho neviděl.Včera jsem z deseti zakázek měl poškození u šesti zakázek,to se mi v MP nestává.Jezdím přes WOTR ale už aby vyšla nová verze MP.Ano,když mě někdo v MP nabare tak to stojí za to ale je to jedna zakázka,v singlu mám poškození furt

Napsat komentář