Návštěva IAA Commercial Vehicles 2016

Novinka 1

Jako každý druhý rok se skupinka vývojářů z SCS Software vydala na největší veletrh dopravního průmyslu – IAA Commercial Vehicles 2016. Ani tentokrát nechyběly nejvýznamnější společnosti kamionové dopravy, které se předháněly ve svých expozicích.

Novinka 2

Vývojáři na akci strávili celkem 3 dny, během kterých hledali inspiraci, pořídili nespočet fotografií a sháněli další kontakty lidí z dopravního průmyslu. Zároveň navštívili stránek firmy TralerVue, kteří zde s využitím ETS2 prezentovali svůj systém otáčející kamerou na základě pohybu volantem.

Novinka 3

Mnoho snímku bylo průběžné zveřejňováno na oficiálním Twitteru a Facebooku, pokud jste je ovšem minuli, výběr z nich naleznete níže.

Novinka 4 Novinka 5
Novinka 6 Novinka 7
Novinka 8 Novinka 9
Novinka 10 Novinka 11
Novinka 12 Novinka 13
Novinka 14

26 komentářů

 1. Já bych uvítal kdyby tam přidaly toho nového Renaulta, měl sem čest sním i jet což jistě už skoro každý mohl, ale připadá mi že je to slátanina Volva a Renaulta Premium, ale to nevadí novej Truck je novej Truck. A jak se tu špekulujete tak se přidám a řekl bych že pracují na tom Manovi no uvidíme. Ale to každý něco může chtít nechme se překvapit 🙂

  1. Nešpekulujte už toľko, je zbytočne písať, že ja chcem toto a ty zas toto…
   Vieme veľmi dobre, že majú rozpracované x-veci(ETS2): Francúzsko, ťahač Renault T, ktorý je určite už dokončený len ho proste chcú pridať zároveň s vydaním Francúzska, kedže je to francúzska značka/výrobca, inač už by bol určite dávno vydaní, kedže uverejnili fotografiu Renault T v ETS2 koncom Januára a teraz už je určite na 100 % hotový…
   Na MAN-e TGX už pracujú od minulého roka, som videl video z náštevy štúdia SCS od jedného poľského youtuber-a a tam akúrat mal jeden rozpracovaný model nového MAN-u v pokročilom štádiu dokončenia(z vonkajšieho pohľadu).
   Zrejme aj keď majú licenciu na ťahače, musia prebehnúť schvaľovacie „konanie“ zo strany výrobcu a nie iba zrobiť model a hneď s ním do hry. Samozrejme je to tak…
   Grafika by mala byť vylepšená s príchodom Francúzska, hovorili o tom v rozhovore, tak som zvedavý kam to posunú.
   Vykresľovanie vzdialenosti/objektov v ďiaľke by som privítal keby na tom zapracovali, pretože je to hlavne v ATS-čku vidno a je to katastrofa, preto radšej dám dážd na plno, aby mi stále pršalo a tak zakryjem túto nedokonalosť a ešte za slnečného počasia by mohli ten kontrast upraviť, pretože mi to príde všetko svetle a to HDR-ko tiež dať dokopy, pretože mi to príde nevyvážené čo sa týka grafického spracovania za slnečného počasia a za upršaného/nočného režimu, príde mi to nieľkokrát lepšie spracované ako počas pekného slnečného dňa.

   Zas to počasie riešite(ročné obdobia)… nebolo o tom už dosť napísane v minulých blog-och, že je to komplikované zapracovať do hry a žiadná hra v súčastnosti neponúka túto možnosť aspoň čo ja viem…

   Nedalo by sa zmeniť pridávanie komentárov, aby časovo na seba nadväzovali, pretože v tomto miš-maši sa orientovať je katastrofa, keď dobre viem, tak treba stále odpovedať na najnovši príspevok a potom to naväzuje na seba, ale nevidím, že by to fungovalo z pohľadu prispievateľov.

    1. Treba popracovať na veciach, ktoré sú v hre a zrobiť ich najlepšie ako sa len dá, respektíve urobiť maximum zo súčasného Enginu ,počasie-(pridať blesky, nie len akýsi záblesk), hmly, možno aj krúpy ak by to šlo, rôzne intenzity dažda a nie ako je to teraz, že sú dve intenzity dažde, vykresľovanie vzdialenosti, samotnú grafiku a pod.

     Ešte raz tu spomeniete zmenu ročného obdobia, tak dostanete banánom po hlave. 🙂

     Som rád, že tu nevidím negativitu ako to bolo v minulosti a nepochopenie príspevkov.

     1. Když si ty fotky prohlížím, tak toho MANa bych moc chtěl ve hře 🙂 btw co by mě stačilo ke plné spokojenosti v ETS2 je:
      – Střídání ročních období (to snad i zmínili že do budoucna udělají)
      – 8×4 Nápravy (pokud to píšu dobře :D)
      – Opravdu těžké, dlouho, široké a nadměrné náklady (sice je jakési DLC, ale to jsou náklady „k smíchu“ nejsou moc heavy :D)

        1. Střídání ročních období,to bych ani nezminoval.To snad ani nemá žádná hra.I když na druhou stranu,ETS2 a ATS jsou specifické hry,takže taková věc by tam mohla bejt,ale á se toho nedožiju.To ostatní si myslím,že je reálnější

        2. Tak zas když to tak vemu 8×4 je celkem „zbytečná“ věc, když k tomu nebudeš mít odpovídající náklady. Pochybuju, že s 8×4 budeš tahat klasickej návěs se zeleninou 😀

         Hellforce – Ty roční období jsem četl v nějakém rozhovuru s klukama z SCS, ale nějak už nemůžu dohledat ten článek 🙁

        3. „Martin “ nehledej to,já o tom vím,že s o tom zminovali.Byla to jen taková úvaha o tom,že tohle bude asi na dlouhý lokte a nepočítám s tím,že by se to objevilo v blízké budoucnosti.Podle mě by museli ještě nějak zpomalit čas protože kdyby to udělali na stávající časovou linku asi by to střídání bylo dost rychlý ale třeba se pletu.

        4. Ja si spise myslim,jestli to nebude neco ohledne navesu.Protoze uz delsi dobu se vedou debaty o tandemech a hodne se o tom uvazuje.Vzdyt uz prece byli i nejake namety jaka by to melo vypadat.Tak ze,ja si spise myslim,ze se bude jednat do budoucna o tandemech.

         Rocni obdobi,to si myslim,ze by bylo moc slozite a hlavne narocne na hardware PC.Chteji delat hru tak aby si ji mohl zahrat kazdy a ne jen na high-end masinach.

        5. Když už otom padla zmínka – Co všechny tak láká na tandemech? Ok, v reálu se do tandemu vejde, teď nevím přesně, o 2 nebo 4 palety víc než do návěsu, ale co by to přineslo do hry? Nevím jak by udělali nakládku/vykládku. Jedině, že by si člověk koupil celej tandem, přijel někam na firmu, naklikal zakázku, počkal 1-2h na naložení (nevím jak dlouho to trvá v reálu, nejsem žádný odborník 🙂 ), dovezl náklad, tam by zas čekal 1-2h na vyložení apod. Btw – Bydlim ve městečku, kde jsou tři velké firmy, takže tu lítá jeden kamion za druhym a je fakt, že klasických kamiónů nějak ubývá a častěji vídám tandemy.

         A to období – Je fakt, že by asi musel proběhnout nějaký loading, který by upravil vzhled krajiny a chování vozovky. Je fakt že by to bylo asi docela složitý na zavedení.

        6. Hezky jsme to zase začali „rozšpekulovávat“.Myslím,že další debaty jsou zbytečný a budeme muset čekat,co z SCS vypadne.Já bych už radši aby z nich vypadlo to „natažení“ ATS.

Napsat komentář