SCS Software na PC Gamer Weekender

Dva vývojáři z SCS Software, Jakub a Tomáš, dnes odletěli do Londýna na akci s názvem PC Gamer Weekender, kterou pořádá vydavatel jednoho z nejprodávanějších herních časopisů PC Gamer.

Novinka 1

Na akci, která se koná tento víkend, bude k vidění celá škála dosud nevydaných her, ale také evergreeny jako ATS a ETS2. Návštěvníci si zároveň budou moci poslechnout prezentace herních vývojářů, vyzkoušet nebo rovnou koupit nový hardware i software, případně si prostě užívat vše, co se týká her.

SCS Software bude mít na místě stánek, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet American Truck Simulator se zařízením pro virtuální realitu, poslechnout přednášku jednoho z vývojářů a bude se rozdávat i několik klíčů limitovaného DLC PC Gamer, které rozšiřuje nabídku příslušenství do interiéru o vlaječku na okno, hrnek a časopis s logem PC Gamer.

Novinka 2

K této příležitosti si zároveň můžete na Steamu koupit American Truck Simulator s 50% slevou v případě, že jste doposud s nákupem váhali. A pokud vás zajímá stav nadcházejících hlavních aktualizací pro ATS a ETS2, momentálně probíhá uzavřené testování a v příštích týdnech bychom se o nich měli dozvědět více informací.

16 comments

    1. No ono je toho tam více.Zaregistroval jseem nějakej létající předmět (strom) v Yumě,ale ten je určitě nahlášenej,protože to je jako pěst na oko.Ale taky jsem si všiml jedné díry v textuře která je vidět jen v noci.Bohužel jezdím MP a tam aspon u mě nefunguje zápis na souřadnice.A navíc si ted nevzpomenu kde to je.Když jsem si ji chtěl prohlédnout v singlu,nejak jsem zabloudil

Zveřejnit odpověď