Zdvihatelné nápravy návěsů pro ATS a ETS2

Blíží se veřejné testování nových aktualizací pro American Truck Simulator a Euro Truck Simulator 2, které by mělo začít už příští týden. Vývojáři proto začínají vydávat informace o nových funkcích, na které se můžeme těšit.

Jednou z nejvýraznějších novinek budou zdvihatelné nápravy návěsů, které si komunita žádala už nějakou dobu. Jejich implementace pravděpodobně souvisí s chystaným DLC přidávající nadměrné náklady. Zdvižení nápravy umožní rozložit váhu mezi kola návěsu, což přispívá k optimalizaci spotřeby paliva, snížení opotřebení kol nebo ke zlepšení ovladatelnosti při zatáčení či couvání. A aby nedošlo k narušení současných konfiguračních souborů, bude potřeba ručně přiřadit klávesu pro zdvižení/snížení nápravy v nastavení.

Novinka 1 Novinka 2
Pro zobrazení animace obrázku klikněte na náhled.

Na druhém screenshotu si zároveň můžete všimnout položek „Online“ a „Differential Lock“, neboli uzávěrka diferenciálu. O těchto funkcích se nejspíš dozvíme v jedné z nadcházejících novinek.

11 komentářů

    1. Okrem týchto dvoch nových spomenutých funkcii tam majú byť pridané aj ďalšie nie? (Áno viem je to spomenuté v článku…)
     Pretože keby bol ten patch založený len na tom, tak to by bola „bieda“… Privítal by som zmeny v počasí a pod.
     Grafiku by tiež trebalo posunúť ďalej, keď sa nemýlim, tak sú to už dva roky čo bolo pred vydaním Škandinávie pridaná nová grafika oblohy, nasvietenie, takže by bolo znovu na čase vylepšiť to.

Napsat komentář