Vychází DLC Heavy Cargo Pack pro ETS2 a související aktualizace

Očekávané DLC Heavy Cargo Pack s nadměrně těžkými náklady pro Euro Truck Simulator 2 je od dnešního dne dostupné na Steamu. Cena balíčku byla stanovena na 4,99 € (~130 Kč), přičemž aktuálně si jej můžete pořídit se slevou za zahajovací cenu 4,49 € (~120 Kč). Kromě toho ale vyšla také aktualizace pro ETS2 i ATS, která jednak zajišťuje kompatibilitu s novým DLC, ale v případě ETS2 zároveň přidává nový obsah do hry zdarma.

Obsah DLC Heavy Cargo Pack

Nové náklady:
 • Asfaltová fréza
 • Průmyslový kabelový naviják
 • Betonové nosníky
 • Buldozer
 • Lokomotiva
 • Kovová skruž
 • Autojeřáb
 • Transformátor
Nové návěsy:
 • Podvalník se sníženou ložnou plochou
 • Prodloužitelný podvalník

Oba nové návěsy využívají automaticky řízených náprav.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3

Obsah nové aktualizace pro ETS2

Nové varianty podvozku a tuningové prvky:

Nadměrně těžké náklady byly zároveň pro vývojáře motivací a příležitostí pro vytvoření 8×4 konfigurací tahačů, které jsou nyní k dispozici pro MB New Actros, Volvo FH 2012, Scania R a Scania Streamline. Pro každou z těchto konfigurací najdete ve hře také nové nátěry a tuningové prvky na kola.

Novinka 4

Analýza tahače:

S nadměrně těžkými náklady můžete nově narazit na problém, že ne každá konfigurace tahače je vhodná pro jejich převoz. Díky tomu vznikla analýza tahače, která vám v servisu a před výběrem těžké zakázky ukáže detailní přehled o vašem tahači. Kromě zobrazení všech důležitých hodnot je k dispozici také znázornění, jak moc se daná konfigurace hodí na různé typy zakázek.

Novinka 5 Novinka 6

Přehled všech doposud vydaných stažitelných balíčků (DLC) pro ETS2 naleznete zde.

46 komentářů

 1. Zatím jsem s tímto DLC spokojen. Škoda jen, že ty nadměry patří mezi „vzácnejší“ náklady a neobjevují se moc často a všude. Tím trochu trpí ta část DLC 8×4. Přeci jenom odvést 1 nadměr a potom s 8×4 tahat květák či brambor to docela zamrzí 😀 A další nevýhoda pro 8×4 je to, že i obyč 4×2 utáhne ten nadměr, takže další „mínus“ pro 8×4, jelikož pokud si mám vybrat mezi 8×4 Scanií se 700l a nebo 4×2 Scanií se 1400l nádrží, tak 4×2 vede 🙂 Akorát si ještě zvyknout na couvání a vyjíždění z úzkých prostorů, posledně jsem trochu pocuchal parkující DAF když sem se snažil vyjet z plného parkoviště 😀

   1. A načo je dobre uverejniť takýto príspevok? „Dlho“ tu nebol žiadny rozruch …. ?????
    Ja to napríklad teraz nekupujem, nemám problém to hneď kúpiť, len proste mi to nepredlží herný čas, vyskúšam ťahač 8×4 + nejakú klasickú zakázku s podvalníkom a potom „adios“.
    Kúpim to, keď príde ďalší obsah do hry a človeka to potom zabaví na viac ako jeden deň.

     1. Len sa smiať tomu… nič iné k tomu nemám čo dodať.
      Nič som „nehejtoval“ a ty ma ideš urážať bez dôvodu, tak nech si každý sám urobí mienku… kto je tu „rejpal“…
      Všetky tvoje príspevky k tomuto článku majú význam asi taký, ako ty sám… žiadny.

      Nedávno ste sa tu navážali do nemenovanej osoby ženského pohlavia a tiež to bolo bez akéhokoľvek dôvodu len z toho, pretože ste sa nevedeli zmieriť z jej názoru/ pohľadu na hru.

     1. Neythi – Ale tady nejde o to ze nekdo neco zkritizuje, na to ma kazdy svatosvate pravo. Ja sam mam take nejake vyhrady k ETS2 i ATS. Jen je vcelku nepochopitelne proc Til858 neustale a cokoliv SCS udela, prida atp, tak je dle jeho nazoru spatne… Ja si nepamatuju ze by nekdy neco pochvalil. Porad je to jedna a ta sama pisnicka jak je vsechno spatne. Tak at ty hry bud nehraje a pak tu nemusi zbytecne brblat… Toliko k tematu Til858.

      Prosim te Neythi, aniz bych se chtel kohokoliv zastavat, nejak nechapu proc o nekom tvrdis ze je nasoska s dennodenni dvojkou v zile? Ty ho snad znas osobne? Pokud ano a vis to jiste, tak chapu a je to v „poradku“. Pokud ne a soudis pouze z toho ze tady pred nedavnem v shoutboxu zminil ze si nejakou sklenicku dal a pletou se mu pismenka, tak je to smutne a chtelo by to zamysleni. Neber to vubec ve zlem, nic proti tobe nemam, jen me tyhle veci mrzi.

      1. „Raymy23“ Lépe bych to nenapsal.Po pravdě,ted mám v sobě ne dvojku ale čtyřku a ted jsem se popral se dveřma,protože mě nechtěli pustit ven na cigáro ale vždy vím co můžu napsat a co ne a co se hodí.Budu se opakovat ale SCS dělá skvělou práci a klidně jim ty prachy dám protože vím,že to 99% lidí uzná jako dobrou věc,prostě se najde pár ……………… který neumí nic jenom kritizovat,přitom sami neumí nic.Ono je rozdíl kritizovat a kritizovat.Spousta věcí ve hře není a pravděpodobně ani nebudou ale kdyby se měli SCS řídit podle některých ……. tak žádná hra nikdy nevyjde

       1. Len mi vysvetli, kde je moja kritika, kde ju tu vidíš: „Ja to napríklad teraz nekupujem, nemám problém to hneď kúpiť, len proste mi to nepredlží herný čas, vyskúšam ťahač 8×4 + nejakú klasickú zakázku s podvalníkom a potom „adios“.
        Kúpim to, keď príde ďalší obsah do hry a človeka to potom zabaví na viac ako jeden deň.“

        Proste jeden deň by mi to pridalo na hraní a potom by ma to nebavilo, pretože mám v tom najazdené stovky a stovky hodín.
        Kde je kritika na SCS?
        Je to len môj osobný postoj k tomu, že proste nemusím mať nato ani teraz čas, tak to proste nekúpim hneď.
        Počkám si na vydanie Tandemov + novej Scanie a to bude pekný obsah na leto + tieto ťažké náklady a hneď pritom strávim ďalšie hodiny a hodiny hrania.

      2. Raymy23 – K tomu nemůžu moc říct, zas až tak si nevšímám a nevím o všech příspěvcích od Til858. Na druhou stranu nenapsal ani nic urážejícího a hned se do něj neoprávněně pustí beerforce a do toho se přidá ta jeho rádoby tlupa.

       Pro upřesnění –
       „Beerforce – Jsem si naprosto jistej tím,že se tu objeví některý jedinci,který budou tvrdit,že je to moc.Nebudu jmenovat“
       „Til858 – A načo je dobre uverejniť takýto príspevok? „Dlho“ tu nebol žiadny rozruch …. ?????“
       „Beerforce – Jedinej kdo tady dělá rozruch a nepochopitelnej si ty“

       Pardon, ale kde to potom jsme? .. A na tohle i navazuje tvé druhé vyjádření konkrétně ke mně. Není to míněno pouze z toho příspěvku jak jsi zmínil, ale vyplývá to ze všeobecných komentářů od téhle osoby. Opravdu mi nepřijde normální, aby tohle dokázala napsat osoba ve střízlivém stavu.

       Jinak v pořádku, dokážeš se vyjádřit naprosto v klidu a bez úmyslů nějakým způsobem druhého člověka ponížit/urazit a takových tu je opravdu málo. Potom i já dokážu jednat na úrovni, ale s podprůměrným druhem to někdy bohužel nelze.

Napsat komentář