Město Roswell v rozšíření Nové Mexiko pro American Truck Simulator

Přesně před 70 lety se stala tzv. roswellská událost, kterou budou konspirační teoretici, ale i skeptici určitě dobře znát. Díky této události je město Roswell doslova poseté objekty s tématikou mimozemšťanů, které nebudou chybět ani v připravovaném rozšíření pro American Truck Simulator.

Novinka 1 Novinka 2
Novinka 3 Novinka 4

16 comments

    1. Napíšu ti asi takhle.Některý to mají v „popisu“ jejich myšlení,neustále něco srážet,vymejšlet nebo nadávat,bez toho by ani nemohli existovat.Ti co věčně nadávají neví co taková práce obnáší.
      Už jsem to tu psal,já moc her nemám.Mám DIRT ……,Project Cars a občas si zahraju Cities XXL ale žádná z her nemá to co ETS2 a ATS.Neustálé aktualizace,přidávání funkcí,vylepšování a podobně.Nevím,že by třeba hra Cities XXL měla nějakej patch,DIRT Rally měli jen jeden,sice větší ale taky nic moc,Project Cars to je o ničem.Beru jen to o čem vím,nejsem hardcore hráč a nemám stovky her.Další věc je taková,že ATS a ETS2 jsou specifické hry,a žádná taková neexistuje a dlouho ještě asi nebude.SCS by se vůbec nevyplatilo vrážet úsilí třeba do ETS3.To je naprostá kravina.A kdo to nechápe tak je něco špatně

      1. Souhlasím s tebou, i když taky píšu o tom, že jim to trvá, ale třeba jen ze srandy, apod. Vím, co to obnáší, že je to náročné a je pro to nutné udělat hodně, takže mi vůbec nevadí, když se to protáhne klidně i o ten rok. Kluci z SCS Software jsou skvělí a nejlepší je, že to nedávají jako nové hry, ale jako updat do původní ETS2, což je skvělé a obdivuji za to SCS Soft., jelikož jak říkáš, málokterá firma vydává pořád updaty do svých her, jako SCS Soft. Nelituji koupě jejich her (i když mám slabý pc a mám s nima problémy xD).

  1. Tak na tohle jsem čekal.Mám pár knížek o této události,trochu jsem se v devadesátých letech o to zajímal,vyhledával info a at si o tomto každej udělá svůj obrázek.Jsem rád,že SCS na tohle nezapoměli,i když by to byl asi „deadly sin“ tam tohle město nedat.Mohli by,i když je to asi už moc udělat silnici okolo farmy Maca Brazela,který tehdy na svém pozemku našel ten „flaying saucer“

Zveřejnit odpověď