Podpořte studio SCS Software v soutěži Zasedačka roku 2017

V průběhu minulého roku se SCS Software přestěhovalo do nových kanceláří, se kterými jsou vývojáři i architekti natolik spokojeni, že se rozhodli přihlásit do soutěže Zasedačka roku 2017, což je v podstatě soutěž krásy mezi kancelářemi z celé ČR.

Novinka 1
Novinka 2 Novinka 3

Pokud chcete kanceláře SCS Software podpořit, otevřete tento odkaz a pod fotografiemi klikněte na nápis „Dávám svůj hlas“. Umístění na vysokých pozicích by pro studio znamenalo prestiž a viditelnost na místním trhu práce, což může přilákat více zkušených vývojářů.

11 komentářů

  1. Jak tady někdo trefně nedávno poznamenal,chtělo by to zase nějaký nový vozítko,ale co se týká mě je mi to šumec.Hra obsahuje přesně ty dva typy,klasický z nejklasičtějších typů US Trucks,PB389 a KW900 a to mi stačí.Jiný typy už nemusí bejt.Přeci jen ameriku dělají právě tyto dvě klasiky.Akorát bych možná bral ten Lonestar,ten je krásnej

     1. Ja jezdim s Kenworth W900. Co se tyce americkych trucku, tak se mi libi Volvo VNL, Freightliner Cascadia, Coronado, Classic XL, International Lonestar nebo 9900i, …. Jinak co se tyce nejakych novinek k 2. vyroci, tak je mi uplne jedno, jestli tam bude nejaka zminka o novych truckach, spis by me zajimalo, co napr. bude obsahovat nasledujici update.
      Par screenshotu z cest https://imgur.com/a/WGHyI

Napsat komentář