Začíná event „Trade Connections – Sweden“ na World of Trucks

Eventy přes službu World of Trucks sklízely v minulosti v celku pozitivní ohlasy, a tak se je vývojáři rozhodli pořádat častěji. První event v tomto roce nese název „Trade Connections – Sweden“, čili obchodní spojení se Švédskem.

Novinka 1

Tentokrát pomůžete map designérům, kteří pracují na rozšíření ETS2 o pobaltské státy. Nejspíš si dokážete představit, kolik materiálu by bylo ve skutečnosti potřeba na vybudování všech nových silnic, budov, křižovatek, průmyslů, památek apod., proto je potřeba všechny volné řidiče a jejich kamiony.

Úkol:

 • Doručte alespoň jednu externí (WoTr) zakázku mezi Švédskem a 10 různými státy.

Odměny:

 • ‚Viking Warrior‘ – soška na palubní desku
 • ‚Northern Lights‘ – pozadí na plochu ve hře
 • 3 náhodné státní vlaječky do interiéru
Novinka 2 Novinka 3

Doplňující informace:

 • Pro účast v eventu je vyžadována aktualizace 1.30.2.9 pro ETS2, rozšíření Skandinávie a propojení profilu s World of Trucks účtem.
 • Získáné předměty lze vyměnit nebo prodat přes Steam inventář.
 • Event končí 29. 4. 2018 ve 23:59.

25 comments

 1. Ja som to tiež zapol po dlhom čase, naposledy som to hral 4.1.2018
  Privítal by som, keby tie eventy neboli typu doruč do 10 krajín alebo minimálna vzdialenosť 300 km a pod., pretože trepať sa cez tu hnusnú starú mapu kvôli tomu eventu mi nie je zrovna po chuti.
  Aspoň keby ten obmedzovač rýchlosti v externých zakázkach nebol na 90 km/h, ale bez obmedzenia aspoň 300 km/h 😀 , žeby človek prefrčal cez tú starú mapu raz-dva.

  Podľa oficiálnej správy to vyzerá tak, že sa dočkáme novej aktualizácie v priebehu Apríla, ešte počas tohto eventu.

 2. Eventy jsou opravdu nadherné, ale bohužel jsem nikdy žádný nedokončil, protože jsem zkrátka neměl čas. Nevím, jak vy, ale myslím si, že by SCS mělo do budoucna vychytat plynutí času WOT zakázky, aby čas neběžel, i když je hra vypnutá, protože lidi, co na to zkrátka nemají čas jsou v obrovské nevýhodě (jako v offline zakázkách, nezmizí vám)
  Ps.
  Chtěl by někdo z vás do budoucna event ze Special Transport, až bude DLC propojené s WOT?

  1. To by možná bylo krásné, ale vem si to takhle. Když budeš řidičem z povolání, tak nikdo nebude hledět na to jestli se Ti chce jet nebo ne, nebo jestli jsi nemocen apod. prostě to dojet musíš a i realitě je určitá doba/čas do kterého musí být zásilka doručena 🙂
   Jako já to řeším následovně: vždy si vypočítám kolik hodin hra ukazuje a vynásobím pěti: 5 (hodin ve hře)x 5 minut v reálu (1 hodina hry je 5 minut reálu) no a vypočítám si jednoduše jestli to stihnu odjet nebo ne. Pokud ano, vezmu WOTR zakázku, pokud ne tak offline klasiku.
   Je to jednoduché a vždy se to dá naplánovat, takže za mě bych to neměnil. 🙂

Zveřejnit odpověď