Yosemite v rozšíření Kalifornie pro American Truck Simulator

Čas od času se vývojáři rozhodnou rozšířit stávající části mapy o nové silnice. Jednou z nich je i US 120, která bude součástí nadcházející aktualizace pro American Truck Simulator, spolu s mnoha dalšími opravami původní mapy.

Novinka 1 Novinka 2

Jedná se o poněkud speciální úsek silnice, který vede přes slavný Yosemitský národní park, ale zároveň je na něm zakázána komerční nákladní doprava. Vývojáři se přesto rozhodli tuto trasu díky své jedinečnosti do hry zahrnout a nějakým způsobem hráči umožní, aby se po ní legálně projel.

Novinka 3 Novinka 4
Novinka 5 Novinka 6

Vývojáři rovněž prozradili, že se koncem tohoto roku mohou na podobná vylepšení těšit také hráči ETS2, což zní velmi slibně.

10 comments

  1. Ja ho cetl taky, ale moc moudry z toho nejsem 😀 Nektery veci mi nedavali smysl, protoze nejsem tak zdatny v anglictine. Retuse se budou tykat asi obou her (ETS2 i ATS), ale v tom poslednim odstavci si nejsem jisty jestli jsem to pochopil spravne, ze soucasti updatu 1.31 by mely byt i dalsi pridavky (retuse?) v Kalifornii, Nevade a Arizone. Kazdopadne takhle by si SCS mohlo vyskolit novy tvurce map, novacci by trenovali svoje dovednosti na uprave puvodni mapy a zkuseni tvurci by pracovali na novych statech.

   1. Jo píše sa tam, že prídu aj ďalšie a nie malé dodatky, takže okrem Yosemite dostaneme asi ďalší obsah v nových cestách 🙂 A presne si nato poukázal, totižto oni chcú vytvoriť dve tímy v budúcností. Takže jeden tím tvorí Oregon a druhý rodiaci tím má zatiaľ málo členov a sú to väčšinou novačiakovia a menej skúsení. Takže nový štát ešte nemôžu robiť, ale nové cesty na starom obsahu áno 🙂 dúfam že i ETS2 má pár vyvojarov i modelárov, ktorí sa venujú už len rebuildu starej mapy 🙂 a nielen rebuildu, ale i pridaniu nových ciest. Veď také Nemecko má potenciál na omnoho viac ciest a miest viď ProMods magické mapovanie 🙂

    1. ProMods jsou kouzelnici, mam takovy pocit, ze si SCS od nich par napadu vypujcilo, dokonce clovek jmenem Mandelsoft ktery pracoval na ProMods mape, tak je dneska clenem SCS. Ja ETS2 nehraju, mam radsi Ameriku, ale i tak sleduji tvorbu od ProMods. Nevim kolik lidi dela na novy mape pro ETS2, ale na mape pro ATS jich momentalne dela asi 9, ne-li uz vic. V dobe posledni navstevy Squirrela v SCS Ondra (hlavni mapovy lidr pro ATS) rek, ze jich je 9 a z toho 2 jsou novacci, na Novym Mexiku pracovalo kolem 6-7 lidi a u Oregonu to bude asi stejny cislo. Navic v tom videu zminuje, ze kazdy clovek je dobry na neco, nekdo umi delat paradni pohori, nekdo zase mesta, krizovatky, atd….

  1. Myslim si, ze to vyjde jeste pred Oregonem, jehoz vydani tipuji behem leta, ale asi na tom jeste nejaky patek budou delat, protoze co jsem koukal na SCS forum a hlaseni chyb, tak toho bylo hodne, hlavne kosmeticky vady. Navic si myslim, ze s timhle updatem prijde i predelany dalnicni znaceni v Kalifornii, Nevade a Arizone, tak aby opdovidalo novymu standartu viz. Nove Mexiko. Kazdopadne letosni rok bude hodne urodny 😀

Zveřejnit odpověď